Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kod mene u kraj se cascava samo s alkoholom razz
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Cekam moje lenjivce da se spreme da otrcimo malo na plivanje... Smile
Przim przenice deci za dorucak ...
   lajkuje ovo
Pijem drugu kafu......noćas sam zaglavio sa E75.....
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Ja pijem prvu al u velikoj šolji, sa sve cimetom, i nigde nisam zaglavila, al deca jesu na beer festu više od dogovorenog, tako da imadoh poprilično aktivnu, da ne kažem besnu noć..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
   lajkuje ovo
Pitam se koji qrZ ja i pogledam kad se uzbudi.. Leptir vrrrre postaje helikopter
. Hebo temu.. Hebo sve.. Na rano jutro se kontati kako je lijepo biti kao pravedan... Odzeti život.. MA hjooo..
Treba to sve nazad u vrtić slat.. Najbolje kod mene.. Da bar malo mogu uticati ☀️
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
Znam kako ti je bilo...poznate mi te besne i aktivne noci odnekud ...
  i  lajkuje ovo.
Manawa kaže...

Pitam se koji qrZ ja i pogledam kad se uzbudi.. Leptir vrrrre postaje helikopter
. Hebo temu.. Hebo sve.. Na rano jutro se kontati kako je lijepo biti kao pravedan... Odzeti život.. MA hjooo..
Treba to sve nazad u vrtić slat.. Najbolje kod mene.. Da bar malo mogu uticati ☀️

kod mene na ekranu to na kraju što si turila izgleda kao kockica, pa ako mož da prikupiš još 5 da raspičimo yamb..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Šmekam torturazz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
damica kaže...

kod mene na ekranu to na kraju što si turila izgleda kao kockica, pa ako mož da prikupiš još 5 da raspičimo yamb..

Hahhhahaa evo

☀️❤️ߘ°ߘʰߑͰߘʰߘذߘΰߘİߘ"؀️ߤ԰ߘ͢ݤ️ߤðߘˢ؀️

Luv ya
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
Plavkica kaže...

Cekam drugaricu koja kad kaze stavi kafu oko 5, dodje u 8...znaci jos par sati cekanja sta je to roll

Cekam istu drugaricu, samo sto je danas trebalo da dodje u 9 ujutru lol deca ce mi probiju mozak za bazen...
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:21 pm.