Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Nema spora,da zboris mudro!Uostalom od mudre i shtovane sedine pout tebe dragi prijatelju nisam ni drugo ocekivao,ali poenta je da se nekima od nas odrastalih daleko od mile nam cirilice,ovde podsmevaju,uklnjaju postovi da bi dobili plus kod neke devojke koja postavlja provokativne teme tipa"azbuka ili kozmetika"!
da je samo to,pa ajde,ali kulminacija mog nezadovoljstva je poruka koju sam dobio od uvazene VIP dugogodisnje clanice"zar si lud da pises ovde privatne poruke,pa to citaju moderatori,posebno tvoje,jer te smatraju mladim reakcionarom",sugestije tipa predji na msn ili scype,sam vec vise puta cuo.Razumem ja tvoj stav i postujem ga kao i tvoj nacin pisanja,doduse nesto si "se skratio"u poslednje vreme,ali shvati da je pravo na intimu,samo moje i da zelim da sacuvam svoje postove.kao i privatne poruke od onih koji "sve zele da vide",znaju ,a najmanje da se bave onim sta im je posao--ciscenjem sajta.
Drugarski pozdrav i jos puno nautickih milja tebi, koji kroz zivot plovis kao brod u boci 8)

lollollollollollollollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:02 pm.