Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jednostavno ne žele da se dopusuju, nije im dan, postoji milion razloga zbog čega ti neko nije odgovorio..ne mislim da je to nevaspitanje

Ni ja ne odgovaram na poruke.. ili ako me utrefiš kada sam baš extra raspoložena uputim te na forum ili jednostavno ignorišem poruke ljudi koji nisu vezani za forum..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
zato :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
kratko i jebitačno.. a ja se ubih objašnjavajući..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
nemaju inbox Smile
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
kada ja ne odgovorim, ja se ljutim
probajme76 kaže...

nevaspitanje

jer ste dosadni, brate mili :D dakle, ti meni pošalješ "ćao" (pišem figurativno, ne odnosi se konkretno na tebe), ja ti pogledam profil i vidim da si pun gluposti koje me apsolutno ne zanimaju i biram da ti ne odgovorim. onda ti svaki drugi-treći dan kad vidiš da sam online pišeš ćao, ćao, ćao, hej itd. smaraaaaaanje! lično odgovaram samo onima koji imaju zanimljiv nastup Smile
Treba mi jedno predoziranje tišinom i zagrljajima...

jer ste dosadni, brate mili :D dakle, ti meni pošalješ "ćao" (pišem figurativno, ne odnosi se konkretno na tebe), ja ti pogledam profil i vidim da si pun gluposti koje me apsolutno ne zanimaju i biram da ti ne odgovorim. onda ti svaki drugi-treći dan kad vidiš da sam online pišeš ćao, ćao, ćao, hej itd. smaraaaaaanje! lično odgovaram samo onima koji imaju zanimljiv nastup Smile

A takvih koji imaju zanimljiv nastup nema. Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Ovde postoje poruke? grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
M_r_v_i_c_a kaže...

A takvih koji imaju zanimljiv nastup nema. Smile

pazi kad ih ima Smile
Opet epp? grin
gde ti vidiš epp, majke ti? :D

gde ti vidiš epp, majke ti? :D

Uglavnom, na forumu grin I to nema nikakve veze sa mojom majkom, da se razumemo grin
Lejla83 kaže...

Uglavnom, na forumu grin I to nema nikakve veze sa mojom majkom, da se razumemo grin

mislim da preteruješ, iskreno Smile

mislim da preteruješ, iskreno Smile

Ma, kakvi, odakle ti to? Ja sam uvek tako skromna..oops
grin

Poenta priče je da se šalite, ljudi, čemu ozbiljnost, nismo u školi grin
Poslednja izmena Septembar 5, 9:37 pm od Lejla83.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:15 pm.