Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ako se secate, pre dva-tri meseca sam vam obecao da cu da uradim Istrazivanje, povodom ovog Fenomena...
onako, za svoju dusu...ili, sto bi se reklo, za Dz.!
pa, da vam javim...Upitnici su popunjeni...u Istrazivanju je ucestvovalo 1194 Ispitanika/ca sa raznih Sajtova za Upoznavanje...ovaj sam preskocio, zbog-radi Objektivnosti...!

za dan-dva, objavicu rezultate...
Poslednja izmena Septembar 14, 10:02 pm od eol1974.
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Cvrc, pa gde ovaj da preskočiš, ovo je reprezentativni uzorak, ne zna se ko čije gaćke nosi grin
Poslednja izmena Septembar 14, 10:01 pm od Lejla83.
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
eol1974 kaže...

ako se secate, pre dva-tri meseca sam vam obecao da cu da uradim Istrazivanje, povodom ovog Fenomena...
onako, za svoju dusu...ili, sto bi se reklo, za Dz.!
pa, da vam javim...Upitnici su popunjeni...u Istrazivanju je ucestvovalo 1194 Ispitanika/ca sa raznih Sajtova za Upoznavanje...ovaj sam preskocio, zbog-radi Objektivnost...!

za dan-dva, objavicu rezultate...

pa mene sa ostalih ne interesuje :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

pa mene sa ostalih ne interesuje :D

nije u Pitanju razotkrivanje, duplih/laznih Profila...to vidite, sa Adminkom...!
u Pitanju je Sociolosko istrazivanje tog Fenomena...msm, ako vas to uopste zanima...?!

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Zdravka kaže...

Ja nosim moje gace ,ne volim tudje moz mi budu male pa da me nazuljaju ,il velike pa da mi spadaju ,moje gace mi najbolje stoje Smile

Figurativno napisano grin
Zdravka kaže...

Priznaj da ponekad obuces Seprtljine gaTJe ,a on tvoje Tongue

Ahahaha, e to bi bio doživljaj, meni bi bili potrebni tregeri..i nove gaćke ahaha grin
za sada, mogu samo da vam kazem, sledece...
slicno Istrazivenje je radio Britanski Istitut za Virtuelnu Komunikaciju, pre par godina...samo, oni su imali mLogo veci Budzet/Uzorak...ipak, rezultati su nam skoro identicni...i, ja sam ponosan, na ovo moje Istrazivanje...!

Zdravka kaže...

Figurativno napisano grin

e, to se ne važi..prepisuješ grin
Dobro, ćero, samo da si mi radosna, eto, neka se važi grin
NuitBlanche kaže...

ne shvatam to "lazni"profil..na ovom sajtu vecina pomalo glumata..ali naravno da nije sve glumatanje..ma koliko neki pokusavaju tako da se predstave..

DUPLI PROFIL podrazumeva da neko ima vise od jednog Profila...
LAZNI PROFIL podrazumeva da se neko predstavlja kao Zensko...a, Musko je...ili, obrnuto...

msm, to je Definicija koja je koriscena u mom Istrazivanju...idea

Zdravka kaže...

Eole ,os mi kazes kako mene vidis u tom svom istrazivanju ,nestrpljiva sam Smile

Lele sad ad mi kaze da sam musko roll

cilj Istrazivanje je bio da otkrije zasto Ljudi imaju Potrebu za LAZNIM/DUPLIM Profilima...a, ne da razotkrije te Ljude...! msm, istrazivanj je bilo Anonimno...!

eol1974 kaže...

cilj Istrazivanje je bio da otkrije zasto Ljudi imaju Potrebu za LAZNIM/DUPLIM Profilima...a, ne da razotkrije te Ljude...! msm, istrazivanj je bilo Anonimno...!

Misliš da je istraživanje za to potrebno..ili psiholog? grin
eol1974 kaže...

nije u Pitanju razotkrivanje, duplih/laznih Profila...to vidite, sa Adminkom...!
u Pitanju je Sociolosko istrazivanje tog Fenomena...msm, ako vas to uopste zanima...?!

ama dijagnoza je jasna...nema im leka :D

Leposava kaže...

Britanski institut pa ti...mene to uopste ne cudi....

Lepa, da ti kazem nesto, onako, Iskreno...! kad bi ti razumela...ono, sto je pisem...ja bi' prestao, da pisem...!idea
Poslednja izmena Septembar 14, 10:24 pm od eol1974.

eol1974 kaže...

za sada, mogu samo da vam kazem, sledece...
slicno Istrazivenje je radio Britanski Istitut za Virtuelnu Komunikaciju, pre par godina...samo, oni su imali mLogo veci Budzet/Uzorak...ipak, rezultati su nam skoro identicni...i, ja sam ponosan, na ovo moje Istrazivanje...!

priznaj da si prepisO mrgreen

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:46 pm.