Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jedna konstatacija me podstakla na ovu temu. Kaže ovako:

Kontrasica kaže...

dojebano a na sex sajtu...ma da!

Znači, postavlja se pitanje da li smo svi nedojebani pa dolazimo da se dojebemo, makar psihički ako ne i stvarno? Tongue
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

Znači, postavlja se pitanje da li smo svi nedojebani pa dolazimo da se dojebemo, makar psihički ako ne i stvarno? Tongue

jebala te Kontra, znas!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

jebala te Kontra, znas!

Sve bilo, zlo nebilo! cool
Život brzo prolazi
M_r_v_i_c_a kaže...

Mislim, pametan, intetesantan, u mnogim stvarima misljenja nam se poklapaju. Ali brate, teme su ti katastrofalne.Unhappy)

Znači, nedojebana. Ok. cool
Život brzo prolazi
M_r_v_i_c_a kaže...

Cekam petak 13, tad mi vreme za sex. Tongue

To dođe kao neki horor? Možda da ide bez 13. samo petak. Tongue
Život brzo prolazi
Mada mislim da je ovde prisutniji fenomen nenadjebivosti, a ne nedojebanosti, koja je očigledna. idealol
Život brzo prolazi
M_r_v_i_c_a kaže...

Svakog petka? Sto je mnogo, mnogo je. lol

Zamisli da je 13. Tongue
Život brzo prolazi
M_r_v_i_c_a kaže...

Danas je 13, zar ne? lol

Ali nije petak, grrrr! roll

Jeste, danas je petak 13. I sutra i narednih dana. Ako me trebaš tu sam. WinkTongue
Život brzo prolazi
I sada je Mrvica postala Ajronmenka grin
I just love the way you're running out of life..
mozda i bojler radi u petak 13. rollrazz
Život brzo prolazi
e obožavljem te Kale samo zato što umeš d otvaraš raznolike teme..evil
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
damica kaže...

e obožavljem te Kale samo zato što umeš d otvaraš raznolike teme..evil

E obožavam kada me obožavaju zato što umem da otvaram raznolike teme i dileme twisted

evil
Život brzo prolazi
Samo da znaš da će te boli kod teta zube..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
kalelarga kaže...

Kale faco.....hvala ti za temu.....prava pravcata za mene i brata mi Sejlora......
Elem da sam nedojeban....jesam,priznajem....i zato tražim ovde neku da mi malo dâ.....ali vid' qurtza u slamenom šeširu....ovde sve prejebane i došle ovde da lade mindžokare.....zato se Zmajček prebaciVa na drugi sajt......tamo su sve pohotne i traže ti otvoreno da se igramo rupice-boce.......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
damica kaže...

Samo da znaš da će te boli kod teta zube..Smile))

Nema ljubavi bez bola. Njene ruke i bušilica leče. lol

lol
Život brzo prolazi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:45 pm.