Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dobro kažu da svako pitanje osim odgovora stvara i nova pitanja koja ne bi ne znali postaviti da prethodno nismo dali odgovore na neko drugo pitanje.
Uglavnom, kolegica Leposava, vredna postetiteljka ovog foruma, budnog oka i moralne osetljivosti, reče za moju temu o "vremenu za seks", sledeće:

Leposava kaže...

U covece kakva tema ...meni izgleda ko da je postavio neki manijak pa jedva ceka odgovor da balavi....sta te uopste briga za druge ako ti je do pisanja ti pricaj svoja iskustva ako ih imas a budale neka citaju....perverznjak ...

Pitam se pitam i kroz pitanja skitam pa da i vas zapitam, da li je postavljati seksualne teme odraz manijakalnog i perverznog ponašanja, strukture ličnosti, mentalnog sklopa i sl. Da li su pokvarena mašta i prljave strasti, kako Čorba nazva jedan od svojih prvih albuma, dokaz pervertiranosti i manijakalnosti? ... shockidea
Život brzo prolazi
Kako zub?roll
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
M_r_v_i_c_a kaže...

Kako zub?roll

Koji zub?shock
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

Koji zub?shock

roll
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
M_r_v_i_c_a kaže...

roll

lol
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

lol

Sta je smesno, perverzni manijace? Tongue
ovde najvise ima budala... i jebaca u pokusaju
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

ovde najvise ima budala... i jebaca u pokusaju

a u koje ti spadas? razz
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

a u koje ti spadas? razz

kvalitetna budala Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

kvalitetna budala Wink

iha, znači, postoji hijerarhija u grupi budala. cool A u koju ja spadam? lol

shock
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

iha, znači, postoji hijerarhija u grupi budala. cool A u koju ja spadam? lol

shock

U nedojebane...
So Long, and Thanks for All the Fish...
Sheprtlja kaže...

U nedojebane...

Dobro to. Prema njenoj podeli postoje budale i jebači u pokušaju. ... Za njenu podelu ti nisi kompetentan. Tongue
Život brzo prolazi
Zdravka kaže...

Molicu vas lepo da na spisak nedojebanih i perveznih manijaka turite i ovog pod nikom eksploracija(to mu je jedan od nikova ,a masala ima ih jos) bice da je zadnji put nesto jebo za vreme Tita roll

Nemo da si tako surova...
kalelarga kaže...

Dobro to. Prema njenoj podeli postoje budale i jebači u pokušaju. ... Za njenu podelu ti nisi kompetentan. Tongue

A ti jesi?
Evo jedno pitanje u skladu sa klasifikacijom na Dojebe i Nedojebe. U koju bi ste sami sebe svrstali. Nema ono Namirena i Nenamirena što je Kontra uvela kao opciju, jer Namirene nisu Dojebi, već prije Nedojebi, samo što imaju sigurnu varijantu koja ih servisira. ...
Znači, vidite li sebe kao DO ili NEDO, skraćenica ili recimo akronim.
Evo ja se vidim kao NEDO. cool
Život brzo prolazi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:35 pm.