Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

i nemo da se vredjate!
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
nema seksa nema svađe važi za forum Smile
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
brojkan kaže...

nema seksa nema svađe važi za forum Smile

valjda je obrnuto,nema sex-a ima svadje na forumu Smile)))
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
zede, stvarno su ti teme u poslednje vreme malo tupave
Poslednja izmena Septembar 19, 2:16 pm od ines.
hvala inesko, i ti si zapazila? Smile
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
zedlion kaže...

hvala inesko, i ti si zapazila? Smile

nemam pojma covece, sta se desava sa tobom?
N.T. Morski kaže...

Ovo je jako dobra tema. Mozda samo da mi je u naslovu dodati rijec "nedostatka" ispred sexa.

onda lepo kaži šta te muči
N.T. Morski kaže...

Kako, ako ne citate i ako je tema glupa?

izvini, ima hiljadu drugih tema..sta vam se mota po glavi, vaše raspoloženje je, asocijacije i ko zna koliko još.. a ja ću uvek ispostovati svog druga (bez obzira sto mu je naletela glupa misao (a možda i nije))
e nikad nisam umela te zagrade da odzagrađujem.. di mi ga e sad Kale, kad e vaka problematika u pitanje?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
N.T. Morski kaže...

Ja sam spreman da se suocim sa samim sobom i sa onim sto mi nedostaje. Posto znam da i tebi Fali isto, zasto se nas dvoje ne bi ispomogli, pa da sutra sirimo po forumu toleranciju, dobro raspolozenje i ljubav?

nemam pojma koja tebe muka sada muči..ako cemo iskreno, mene sad samo jebuckaju pare (a mislim da mi tu ne možeš pomoći) a sa druge strane ti i ja možemo samo na kratke staze da širimo ljubav (plafon dan-dva)
Poslednja izmena Septembar 19, 2:13 pm od ines.
sejlor kaže...

valjda je obrnuto,nema sex-a ima svadje na forumu Smile)))

ja sam i sa seksom nadrkana Smile tako da to puj pike ne vazi...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Mislim da je to više uticaj ,,onih'' dana, što kod žena, a i muškaraca grin
Poslednja izmena Septembar 19, 4:04 pm od Lejla83.
I just love the way you're running out of life..
Haha, ma nabaviću vam svima po jedno džakče i rukavice, pa udri grin
I just love the way you're running out of life..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:34 pm.