Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Otvorim jutros oči kad ono ispisano na vratima lifta.. "Razočarala si me zato što se lepo družiš sa novim članom skupštine stanara"..
Ok, kapiram ženski mozak, kapiram hormone, ali ne kapiram kako nekoga može da razočara to što sam ja sa neki drugim dobra, ili ne???

Odgovorih na prvom sastanku, već gore pomenute skupštine stanara, koja se jednom nedeljno održava u podrumskim prostorijama naše zgrade.. ako sam ikada rekla da živim u kući, živim pa šta..Smile))

Ne razumem šta si htela ovim da mi kažeš, pa pročitah još jednom ispisana slova acetoncOm na vratima mojega lifta, aj dobro našega lifa..
Razočarala sam te zato što sam u dobrim odnosima sa novim nam susedom.. Zbog čega Ja tebe mogu da razočaram ako sam u bilo kakvom odnosu sa bilo kim? Ne razumem što kroz druge ljude gledate mene??? Imala si problem sa njim? Reši ga..
Imala sam ga i ja, nazovi problem, mada ja na forumu sve gledam kao zajebanciju i nikako drugačije, pa smo to rešili i u suštini dečko se ponašao onakako kako je znao i umeo na početku, sada već ulazi u celokupno ovo skupštinskostanarsko ludilo i ako mene pitaš za mišljenje.. Mislim da je sasvim ok!

Ako tako gledaš i Kontra je mogla da se naljuti na mene što komuniciram sa Morskim na način na koji komuniciram.. Ali ja Morskog zaista gotivim, to najiskrenije kažem i ja volim način na koji se on šali, i kapiram i njegove i svačije žute minute na forumu.. I shvatite već jednom, vaše svađe ne mogu da promene moje mišljenje i stav prema nekome, kao što ne menjam ni mišljenje i stav o vama.. Eto toliko imam da ti kažem.. za sada..

I da, znam da ćeš ovo protumačiti kao otkopavanje ratnih sekira, ali ja ti nisam pogodna osoba za svađu, raspravu ili već.. Da se zezamo DA, da se svađamo NE, da se bijemo DA, da se volimo DA i seksamo Kontra i seksamo, ne brini..Smile))

PS. izmenih prvi post jerbo mi Ivančica zapretila, il d izmenim, il će mi ukine onu zlatnu kreditnu karticu.. msm i vi bi menjali, nije da ne bi.. Ma šalim se, nisam ispoštovala pravilnik, pa morah da menjam, eto izmenih, ali nisu bitni igrači, binta je suština, a vi je kapirate..Smile
Poslednja izmena Septembar 29, 11:32 am od damica.
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
Sta fali psihi? Covece, nju voli pola drzave.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
ja bi trojku! neutral

prvo mi reci, ko je psiho?

Pravo da ti kažem i meni nije pravo kako možeš da se dopisuješ sa onim manijakom zaretom..posle svega..
zaboravila si pokazivanje golog dupeta svima na forumu, slanje eksplicitnih fotografija na pp, ogovaranje, smeštanje i ko zna sta još sveshockshockshock
i jedno i drugo..Smile))
Donna..

zare, slao si golo doope a meni nista? roll

damica kaže...

Otvorim jutros oči kad ono ispisano na vratima lifta.. "Razočarala si me zato što se lepo družiš sa novim članom skupštine stanara"..
Ok, kapiram ženski mozak, kapiram hormone, ali ne kapiram kako nekoga može da razočara to što sam ja sa neki drugim dobra, ili ne???

Odgovorih na prvom sastanku, već gore pomenute skupštine stanara, koja se jednom nedeljno održava u podrumskim prostorijama naše zgrade.. ako sam ikada rekla da živim u kući, živim pa šta..Smile))

Ne razumem šta si htela ovim da mi kažeš, pa pročitah još jednom ispisana slova acetoncOm na vratima mojega lifta, aj dobro našega lifa..
Razočarala sam te zato što sam u dobrim odnosima sa novim nam susedom.. Zbog čega Ja tebe mogu da razočaram ako sam u bilo kakvom odnosu sa bilo kim? Ne razumem što kroz druge ljude gledate mene??? Imala si problem sa njim? Reši ga..
Imala sam ga i ja, nazovi problem, mada ja na forumu sve gledam kao zajebanciju i nikako drugačije, pa smo to rešili i u suštini dečko se ponašao onakako kako je znao i umeo na početku, sada već ulazi u celokupno ovo skupštinskostanarsko ludilo i ako mene pitaš za mišljenje.. Mislim da je sasvim ok!

Ako tako gledaš i Kontra je mogla da se naljuti na mene što komuniciram sa Morskim na način na koji komuniciram.. Ali ja Morskog zaista gotivim, to najiskrenije kažem i ja volim način na koji se on šali, i kapiram i njegove i svačije žute minute na forumu.. I shvatite već jednom, vaše svađe ne mogu da promene moje mišljenje i stav prema nekome, kao što ne menjam ni mišljenje i stav o vama.. Eto toliko imam da ti kažem.. za sada..

I da, znam da ćeš ovo protumačiti kao otkopavanje ratnih sekira, ali ja ti nisam pogodna osoba za svađu, raspravu ili već.. Da se zezamo DA, da se svađamo NE, da se bijemo DA, da se volimo DA i seksamo Kontra i seksamo, ne brini..Smile

PS. izmenih prvi post jerbo mi Ivančica zapretila, il d izmenim, il će mi ukine onu zlatnu kreditnu karticu.. msm i vi bi menjali, nije da ne bi.. Ma šalim se, nisam ispoštovala pravilnik, pa morah da menjam, eto izmenih, ali nisu bitni igrači, binta je suština, a vi je kapirate...Smile)

biraj rukavice
Poslednja izmena Septembar 29, 1:25 pm od Ivana Jankov.
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
ajde malo bez šale

ne kapiram..šta ko ima ovde kome da prebacuje i slična sranja..svako bira sa kim ce da komunicira..
zbog takvih i sličnih gluposti, par ljudi je privremeno ili trajno napustilo forum..e sada sto su oni malo blesavi pa su reagovali na tudje komentare nalik ovoj porucu koju si ti dobila od sladje je već njihov problem..
taj nivo funkcionisanja je na tinejdžerskom nivou
Ma mene to izluđuje i u ralnom životu..

Znaš ono kao priđe ti neko i krene sa kenjažom tipa e nemoj sa ovim da se družiš jer je on takav i takav.. ma bre zabole me đozluk za tvoje mišljenje o nekome, ja imam svoje mišljenje, svoj stav, svoj pogled na svet, i može meni da si sviđa ono što tebi ne, i obrnuto..
Donna..

ne udubljujem se uopšte u sadržaje na formu tek toliko koliko je potrebno za zezanje izvan sam rasprava na temu ko koga mrzi ili voli jer je to bezpredmetno
Poslednja izmena Septembar 29, 9:52 am od brojkan.
eksploracija kaže...

Ma nisam,Ines laze sto necu da je lizem tj. oralno zadovoljim da se kulturnije izrazim...a ona ne zna da je provokacija kako se u narodu kaze,ustvari je konfrontacija psiholoska metoda...ne pise slucajno na mom profilu : NIJE SVE ONAKO KAO STO IZGLEDA !!!

ne mozes da kazes ines lažeevil..ja sam samo za fer plej..ako ja mogu da izigravam žabu možeš i ti da ronišlol
damica kaže...

Ma mene to izluđuje i u ralnom životu..

Znaš ono kao priđe ti neko i krene sa kenjažom tipa e nemoj sa ovim da se družiš jer je on takav i takav.. ma bre zabole me đozluk za tvoje mišljenje o nekome, ja imam svoje mišljenje, svoj stav, svoj pogled na svet, i može meni da si sviđa ono što tebi ne, i obrnuto..

ko su u opšte ljudi koji sebi daju za pravo da ti sole pamet sa kim ćeš da komuniciraš i na kom nivou
Toliko savađa smo prošli na ovom forumu.. nekada sam raspoložena u zezanje da preokrenem situaciju, nekada ispizdim, ali kad me neko napadne, stvarno mi ne treba ničija podrška, volim bre bitke da bijem sama.. još manje mi treba da vi ne pričate sa osobom sa kojom ja nisam u dobrim odnosima.. ma to mi je totalno van pameti..

mada iskreno, ovde i nema osobe sa kojom ja ne pričam, eventualno možda neko ne govori s mene..Smile))
Donna..

damica kaže...

Toliko savađa smo prošli na ovom forumu.. nekada sam raspoložena u zezanje da preokrenem situaciju, nekada ispizdim, ali kad me neko napadne, stvarno mi ne treba ničija podrška, volim bre bitke da bijem sama.. još manje mi treba da vi ne pričate sa osobom sa kojom ja nisam u dobrim odnosima.. ma to mi je totalno van pameti..

mada iskreno, ovde i nema osobe sa kojom ja ne pričam, eventualno možda neko ne govori s mene..Smile))

vis, men si ovde sasvim simpa ali u realnom zivotuuuuuu bre, mlogo si stidljiva! Tongue

damica kaže...

koje bitke
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:02 am.