Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako vas voljena osoba izneveri i zeli da vam se vrati, kakvi su izgledi da ta osoba dobije drugu sansu, i dali se svetite kad vas neko izneveri?
Ko nikada ni u cemu nije pogresio? E, taj ne treba da pruza drugu sansu nikada i nikome.
Pa razmisli... Ako nekada pogresis, pokajes se, da li bi zeleo da ti se pruzi druga sansa?
Sto se osvete tice, dobro razmisli sta dobijas osvetom. Ako mislis da ce sdobiti bilo sta, ti se sveti. Samo, dobro pazi da se sutra zbog te osvete ne osetis praznim i da se ne pokajes zbog toga.
Osvetom ne postizes nista, ne mozes vratiti vreme i ne moze ti pomoci da se bolje osecas...
A sta vi mislite o tome?
Da bih ti na ovu zanimljivu temu odgovorio na korektan nacin, moraces da mi kazes kako me je "voljena"(mada sumnjam da ce posle toga biti voljena) izneverila...i kako sam ja izneverio nekoga kome je stalo do mene...
Osveta ne dolazi u obzir...ako se zelis nekome osvetiti, samo dopustas toj osobi da te jos jednom povredi...Nije vredna bilo kakve aktivnosti...fizicke...mozdane...Smile
treba pruziti drugu sansu.

niko nije bezgresan i kao sto bismo mi voleli da se nama oprosti ako pogresimo, tako treba i drugima oprostiti.

samo treba znati proceniti ko je zasluzio drugu sansu a ko nije,kada je pokajanje iskreno a kada nije...

a sto se tice osvete, uglavnom ne donese nista dobro.
ali nekad je eto slatko osvetiti se nekome, napraviti neku sitnu pakost ali nekako vas na trenutak ispuni... Smile

treba ipak paziti do koje se mere ide jer osveta ipak moze samo jos dublje da vas zakopa.

ne treba biti pakostan u zivotu...
ali ako si fin prema svima, ako dopustas da te svasta pogodi, pregazice te neko novo vreme i novi ljudi..
U drugarstvu i u ljubavi ja jako puno dajem. I uvek pokusavam da nikoga ne uvredim. Ako mi se ipak desi da nekoga uvredim onda se odma izvinim i razcistim situaciju...
A ja isto zelim da moji dragi budu takvi prema meni.

Ali ako naprave gresku i lazu i sakrivaju ili me prevare
->Cias Amigos!

Onda nema druge sanse!!
ali ako si fin prema svima, ako dopustas da te svasta pogodi, pregazice te neko novo vreme i novi ljudi..
"Dobrota je masina za pravljenje nezahvalnih." Nisam bas siguran...
Jao Maycat,svaka ti cast na temama,uvek su zivotne i dobro obrazlozene.

Prastam ,naravno,ljudski je oprostiti jer i sam mozes pogresiti.
Ne mora da bude samo prevara sa nekom drugom osobom...
Mozda neka laz... Moze sve da dodje u obzir.
Prevaru- ne bih oprostio...iz jednostavnog razloga zato sto tako nesto ne trazim ni da se meni oprosti, niti bih voleo da mi bilo ko to oprosti.
Laz-ok...ako je imala svoju svrhu u datom momentu...Mada, draga "g-dja Istina" mi je mnogo bliza i prihvatljivija...Ipak,je ona jedina stvar na svetu, koja se ne moze ulepsati, a da pri tome istovremeno ne nastrada!!!
Jako lepa tema, MaySmile
..zavisi kome dajete drugu sansu:sebi ili partnerki tj. partneru..p.s. JA SAM ZA OPROST I PRASTANJE
... mora da ima dooobro opravdanje, 3 svedoka, overu iz nadleznog suda...Smile
Salim se, ako nije mnogo brljava situacija, oprastam... ja sam HriscankaSmile
Ko ne zna da prašta - taj ne zna ni da voli.
I drugu i trecu,ljudski je i gresiti i prastati,naravno ne dolaze u obzir iste greske.

E posle,posle toga ....nemoj ni pomisliti da mi pridjes,da mi se obratis,nemoj ni da me se setis

I drugu i trecu,ljudski je i gresiti i prastati,naravno ne dolaze u obzir iste greske.

E posle,posle toga ....nemoj ni pomisliti da mi pridjes,da mi se obratis,nemoj ni da me se setis

------------ne zatvaraj d... vrata!!!
Ko ne zna da prašta - taj ne zna ni da voli.
Ko ne zna da voli, ne zasluzuje ni da mu se prasta...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:51 am.