Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dat broj novih šansi je kod mene ekvivalentan količini ljubavi koju osećam prema datoj osobi grin Kada konačno nestane ljubavi, nestane i šansi, šta da se radi grin
I just love the way you're running out of life..
obavezno...kao sto rece nepoznati umjetnik"jednom ko nijednom"
Posalamim onog ispod i iznad...
kiss nuitko <3
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Od kako zađoh u 7 deceniju ne dajem nikako i nijednu šaMsu.....može samo da uživa u mom društvu i to samo ako ima diplomu medicinskog fakulteta i ume da dâ infuziju...
   lajkuje ovo
hmm bilo bi dobro kad bih se zaustavio na drugoj sansi...

Od kako zađoh u 7 deceniju ne dajem nikako i nijednu šaMsu.....može samo da uživa u mom društvu i to samo ako ima diplomu medicinskog fakulteta i ume da

infuziju...

Izraso ti neki krović na a..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ne mešam prijateljstvo i ljubaF ne, nikako grin
damica kaže...

Izraso ti neki krović na a..

To je naglAsak.....tuko.....
Treća šansa sigurno podrazumeva obijanje pločica, mačak? grin
Drugu šansu dobiVa samo u slučaju da joj nije uspeo prvi skok sa Empire State Building-a......
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:10 pm.