Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko zna da ne voli, ne zaslužuje da mu bude oprošteno.
I tako dan za danom pred kockastim ekranom !!! Smile))
I tako dan za danom pred kockastim ekranom !!! Smile))
flat ili?Smile
Ko zna da oprosti treba mu oprostiti!
Prevaru- ne bih oprostio...iz jednostavnog razloga zato sto tako nesto ne trazim ni da se meni oprosti, niti bih voleo da mi bilo ko to oprosti.
Tako mlad a tako konzervativan...Nisi me uverio, čista demagogija...
Svako ponekad napravi gresku i voleo bi da mu bude oprostena greska-zato mora i sam da prasta!Uvek sam za drugu sansu ukoliko je zasluzuje!Sama cinjenica da vam neko trazi drugu sansu znaci da je svestan svoje greske i da se kaje zbog nje!Znaci treba dozvoliti da proba ako se ponovi onda je KRAJ!
Tako mlad a tako konzervativan...Nisi me uverio, čista demagogija...
Ne uveravam nikoga...Svako ima svoj stav i treba ga postovati...pa bio i pogresan...
Naravno....uvek...pa sta Bog da.....
Davao sam i drugu i trecu sansu.
Medjutim nekim ljudima ni druga ni treca nista ne znaci.
Cak stavise, s obzirom na nivo svesti pomisle da su oni u pravu i opet teraju po starom.
Zato razmislite prvo da li ta osoba zasluzuje ponovnu paznju.
Dajem "drugu sansu" ali i sirim "ugao gledanja" u licnost kojoj prelazim preko greske, pomaze da dobijes realniju sliku o karakteru osobe i pripremis sebe na realna ocekivanja.
Dok god u meni ljubavi ima...
Ja sam tako nesto vise puta oprostio, a poslednji put su me bukvalno svi uveravali da ne treba to da cinim. Ja sam ipak uradio po svome, i nisam se pokajao, a proslo je dosta vremena od tad. Kao sto rece tresnjica, dok osecam ljubav spreman sam dosta toga da oprostim, pa i to. Ponovicu jos jednu moju teoriju. Mislim da nas ne pogadja sama cinjenica da nam je partner bio sa nekim drugim, vec pomisao da je taj neko bio bolji od nas.
~Mislim da nas ne pogadja sama cinjenica da nam je partner bio sa nekim drugim, vec pomisao da je taj neko bio boji od nas..~
Definitivno....
Mislim da nas ne pogadja sama cinjenica da nam je partner bio sa nekim drugim, vec pomisao da je taj neko bio bolji od nas.

Uvek postoji bolji,nije filozofija,vec cinjenica.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:11 pm.