Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

- Isprebijao me je šipkom i motkom, ubadao makazama, ekserom, pekao i goreo kožu cigarom, sekao žiletom... Sramota me je da pričam šta mi je sve radio - rekla je između ostalog Marija.

Uspela sam da se snadjem, da otvorim temu...
Zene, prijavite nasilje! Nece proci, nece se promeniti...moze da bude samo gore!
Muskarci, mislim na one prave muskarce...ohrabrite vase poznanice, prijateljice da prijave nasilje!

Evo kako je Marija izgledala pre prebijanja.

Poslednja izmena Oktobar 1, 8:46 pm od Udovica.
Zivot ide dalje...
Ajd bre,ovo je trebalo slikat kao ,,pre i posle,, sad ne znamo kako je izgledala pre
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
sejlor kaže...

Ajd bre,ovo je trebalo slikat kao ,,pre i posle,, sad ne znamo kako je izgledala pre

Kako mozete da kazete tako nesto? Da vas neko tako pretuce, ni majka vas ne bi prepoznala!
Zivot ide dalje...
Teska tema, za ove sitne sate. Wink
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Udovica kaže...

Kako mozete da kazete tako nesto? Da vas neko tako pretuce, ni majka vas ne bi prepoznala!

Ma daleko od toga da ne podržavam temu,al da ima slika PRE bilo bi još gore

Ovo i nije bas za zajebanciju jer je svjeze. Ja bih preporucio brisanje ove slike. Malo joj je svoga jada nego je jos treba povlaciti po ovakvim mjestima.

Pa ja sam razumeo da je to bilo u novinama tako da nije nikakvo ,,otkrivanje,, žena koje borave u ,,ženskoj kući,,

Ovo i nije bas za zajebanciju jer je svjeze. Ja bih preporucio brisanje ove slike. Dosta joj je svoga jada nego je jos treba povlaciti po ovakvim mjestima.

U sigurnim kucama ja gledam ovakve slike svaki dan! A, Marija je pristala da se njena slika objavi u novinama. Ima tavih slika, nazalost, mnogo vise nego sto vi mozete i da pretpostavite!
Zivot ide dalje...
i mene tetka prebije svaki drugi dan pa u novine izlazim samo kad ukradem nesto,nikako drugacijeroll
Najgori od svu decu
Ja znam da su zaštićene kad dodju do ,,sigurne kuće,, ili ja mislim da se kod nas kaže ,,ženska kuća,,šta se posle snjima dešava ne znam,i koliko se tu zadržavaju, al mislim da to nije na duže staze...šta posle i kako ih zbrinuti...i još decu imaju,pa bez primanja....
sejlor kaže...

Ma daleko od toga da ne podržavam temu,al da ima slika PRE bilo bi još gore

Razumela sam, sta ste zeleli da kazete...Ja sam videla Marijinu sliku, pre batinanja...ovo je bilo batinanje do neprepoznatljivosti!
Poslednja izmena Septembar 29, 10:12 pm od Udovica.
Zivot ide dalje...
sejlor kaže...

Ja znam da su zaštićene kad dodju do ,,sigurne kuće,, ili ja mislim da se kod nas kaže ,,ženska kuća,,šta se posle snjima dešava ne znam,i koliko se tu zadržavaju, al mislim da to nije na duže staze...šta posle i kako ih zbrinuti...i još decu imaju,pa bez primanja....

Bilo je i upada u sigurne kuce! Zene ostaju u njima od 3-6 meseci. Neke ostaju i duze.
Ja volontiram tamo, dva puta nedeljno...sta sam sve videla i cula...to je strasno!
A najgore od svega je kad vidite strah u ocima kod neke zene koja napusta sigurnu kucu!
Ni ulicu ne moze da predje od straha! Stalno se okrece i gleda iza sebe!
Zivot ide dalje...
jbt, nasilje je nasilje.. ne znam zašto se toliko izdvaja nasilje nad ženama.. kad imamo i nasilje nad decom, muškarcima, životinjama.. hajde da budemo ljudi i budemo GENERALNO PROTIV NASILJA!!!
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Jaoj, da se vrati onaj Dušanov zakonik i ona država, pa za sve te agresivce i neiživljene adekvatna kazna, da li bi im palo na pamet da maltretiraju opet nekoga? Hoće, cvrc, ode ruka, noga, glava grin
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
damica kaže...

jbt, nasilje je nasilje.. ne znam zašto se toliko izdvaja nasilje nad ženama.. kad imamo i nasilje nad decom, muškarcima, životinjama.. hajde da budemo ljudi i budemo GENERALNO PROTIV NASILJA!!!
izdvaja se, u nasoj kulturi zena je vidjena kao masina za radjanje a ne zato sto smo nesto posebno osjetljivi na nasilje
Poslednja izmena Septembar 30, 6:56 am od brojkan.
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
damica kaže...

ne možeš da izjednačiš nasilje nad muškarcima i nasilje nad zenama..jer kad muskarac udari lomi kosti
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:57 pm.