Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

retji tju samo da je dr psihologije i radio decenijama u MI6...
Mislim da ima ljudi na ovom sajtu koji su culi ili neshto procitali od njega...
Nema...Pusti Tajne sluzbe i vrati se okultizmu...Tu si imao bolju publiku... lollollol
Miko, pre neki dan sam posumnjao, a sada sam potpuno siguran da ti svoju glavu najradije koristis za nosenje tog sesira. roll

stoji... ali konkretno sam mislio na swe ostalo... pocev od same MI6, Irana, US senata...
Miko, pre neki dan sam posumnjao, a sada sam potpuno siguran da ti svoju glavu najradije koristis za nosenje tog sesira. roll

Moze biti,moze biti...Ali nije sesir najvazniji...Najvaznije su suve carape... Wink

A ti se ljutis zbog pauka?Pa to je da unesemo malo vedrine u ove tmurne teme... Laughing

Otkricu ti jednu tajnu...Kraj civilizacije verovatno nece izazvati atomski rat,Masoni,Drustvo Lobanje,Betmen i Robin,Lolek i Bolek...nego najobicniji virus...mutacija virusa koji ce se munjevito prosiriti i biti smrtonosan za zivi svet...Tako da se uzalud zamajavas sa ovima iz pomrcine...I Ti i ja cemo umreti srecni znajuci da ce i oni da nagraisu... Rolling Eyes

Opet me ti Guardisto preripi? Very Happy
A sta moj "kolega" trazi ovdI? lol
Cekajte, idem i ja!!!

Otkricu ti jednu tajnu...I Ti i ja cemo umreti srecni znajuci da ce i oni da nagraisu... Rolling Eyes

A el de da ja necu?...Joooooj zivoteeee...umrecemo... rollUnhappy :o

A taj podatak ti je poznat verovatno iz udzbenika...msm da to u mojoj geografiji nije pisalo... lollol

I'm the legende! wink (extra film) al ipak samo SF...
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Otkricu ti jednu tajnu...I Ti i ja cemo umreti srecni znajuci da ce i oni da nagraisu... Rolling Eyes

A el de da ja necu?...Joooooj zivoteeee...umrecemo... rollUnhappy :o

A taj podatak ti je poznat verovatno iz udzbenika...msm da to u mojoj geografiji nije pisalo... lollol

I'm the legende! wink (extra film) al ipak samo SF...

Pitali Cigu sta ce da radi ako bude smak sveta... :?:
"Cu d'odem kod tetke u Nemacku..." idea

Posle su izbacili taj podatak da ne plase decu... :D

Ne gledam SF...Virusi i bakterije su oruzje buducnosti.Sve zemlje koje drze do sebe imaju tajne laboratorije u kojima ih razvijaju...Necu dalje,vec sam zabasao na Tikinu teritoriju... wink
i ja imam viruse...
dwa trojanca, 4 worma, dwa jbm li ga shta su, tek tju ih ispitam...
Neces, Nenkice, ti ces biti odbor za sahrane Unhappy
ne diraj mi, NeMku, ću puŠtim švepseta na teb............Smile))
Pa, ne diram je bicu dobar, eto dajem joj veru i nadu. El ima tu neka Vera ili Nada :?:
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.