Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prestani više da špijuniraš, počni nešto i da piskaraš...
So Long, and Thanks for All the Fish...
Vozim.....i čitam....kad stanem na pumpu ili na naplatnu rampu ja kucnem po koju....
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
Jos koliko do pumpe, hocu nesto da te pitam? Smile
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
Juče sam natankao pun rezervoar....evo me u ŠimanovcE na naplatnoj rampi.....pitaj....

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....
El će ti to da bideš farmer?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ako me pozovu iz pinkove produkcije oću.....ali za velike pare......neću ko Ekrem da se blamiram za male pare....i crknem u bedU......

A Comi radi za Željka? shock
Radi za trotinet.....babumupoljubim.......

Radi za trotinet.....babumupoljubim.......

A znači BIA, dobro de...

Juče sam natankao pun rezervoar....evo me u ŠimanovcE na naplatnoj rampi.....pitaj....

Sad sam već zaboravila šta sam 'tela. Unhappy)
Malo nevaljala, ali dovoljno vaspitana da ne vredjam. Ne veruj svemu sto napisem.Smile
M_r_v_i_c_a kaže...

Sad sam već zaboravila šta sam 'tela. Unhappy)

Pa nešto jesi.....nema veze sutra u Zaječaru kod spomenika....pijemo pivo iz dvolitarke i kažeš mi koje si 'tela.....

Pa nešto jesi.....nema veze sutra u Zaječaru kod spomenika....pijemo pivo iz dvolitarke i kažeš mi koje si 'tela.....

A pivo zajecarsko?Smile
M_r_v_i_c_a kaže...

A pivo zajecarsko?Smile

Ma daaaaj ne pijem taj krš......pijemo Lav pivo.....ili jesi ili nisi tjure......

Ma daaaaj ne pijem taj krš......pijemo Lav pivo.....ili jesi ili nisi tjure......

Vec cemo se dogovoriti, samo ti skokni do Bajne Baste. lol
Ispod Bujanovca.....tako me jedna kokoška probala navući pa se ispalila.......posle je dobila kantu stajskog gnojiva po glavi......i bio joj kriv đavo......

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:42 pm.