Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

evo, navrsilo se sest meseci od rusenja u Sava Mali...rece Premijer, onomad, da su to uradili Komletni Idioti iz samog vrha Gradske Vlast...i, nista...MUP i Tuzilastvo ne mogu da ih pronadju, jos uvek...

sad' se ja pitam, da li su Kompletni Idioti toliko mocni, da mogu da zezaju sve redom...pocev od Premijera, preko MUP-a do Tuzilastva...ili, svi oni smatraju da smo mi Idioti...?!roll

u svakom slucaju, mnogo Idiota ima, kako u Srbiji, tako i na ovom Forumu...Sava Mala je samo povod, da se otvori jedna ovakava Tema...
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Bapnu Eolče niotkuda i tema o idiJotimagrin
I just love the way you're running out of life..
neki dan cujem i da je Patrijrah povodom "slucaja Trepca" izjavio: "ono sto je silom oteto, samo silom moze da se vrati"...?!shock

ne znam sad', dal' smem da kazem za Patrijarha da je Idiot...?! msm, posto je Patrijarsija u Peci, koliko ja znam...a on huska iz Beograda, po ko zna koji put...! i, nikom nista...
Poslednja izmena Oktobar 16, 4:04 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Lejla83 kaže...

Bapnu Eolče niotkuda i tema o idiJotimagrin

razni Idioti i ja smo povezani na neki cudan naci, vec 41-nu godinu...red je, da im posvetim Temu...wink msm, oni su toliko toga uradili za mene/nas...ovo je najmanje sto ja mogu da uradim za njih...

Ma, opuštenzi..ko ih šiša grin
nije me bilo neko vreme...ne znam, da li ste pratili...i, da li ste kao i ja alergicni na zveckanje oruzijem...?! sve vise Idiota ponovo pokusava da izazove sukobe, ratove...znaju oni dobro, da im je bolje da budu u Sukobu, nego u Zatvoru...nadam se, da mi necemo ponovo ispasti Idioti, da nasednemo na njihove price...!
Poslednja izmena Oktobar 16, 7:35 pm od eol1974.

Lejla83 kaže...

Ma, opuštenzi..ko ih šiša grin

Sisaju oni nas...! vec godinama...! uzduz i popreko...

Nadam se da znaš, da se tu narod najmanje pita i da je sve stvar bogatih lobija i para, koje sve to guraju..narod ti je kao slepac, ide kuda ga vode Smile
gledam juce i prekjuce izvestaje iz Nisa...Premijer gostuje na Jugu...Voditeljke sa Pinka orgazmicnim glasom predstavljaju uplakane gradjane i gradjanke koji su se susreli sa Premijerom... Bolesni su ozdravili, Nezaposleni su dobili posao, cim je Premijer dosao u Nis...
Jebem te Srbijo, tako Idiotsku...!

Lejla83 kaže...

Nadam se da znaš, da se tu narod najmanje pita i da je sve stvar bogatih lobija i para, koje sve to guraju..narod ti je kao slepac, ide kuda ga vode Smile

znam, sta hoces da kazes...samo, ja nisam deo Naroda...!
ja sam Gradjanin...! Slobodan, Svestan, Dostojanstven...! to ne moze niko da mi uzme....! to je Civilizacijska tekovina...

Sladja kaže...

Eolce ,koj te iznervirao Smile))

ma, tamo neki Idioti...wink

eol1974 kaže...

znam, sta hoces da kazes...samo, ja nisam deo Naroda...!
ja sam Gradjanin...! Slobodan, Svestan, Dostojanstven...! to ne moze niko da mi uzme....! to je Civilizacijska tekovina...

Da, ali si jedinka, jedinka koja je ispred sistema..Naravno da može da se uradi nešto..Budi taj kamenčić, koji će pokrenuti talase Smile
Lejla83 kaže...

Da, ali si jedinka, jedinka koja je ispred sistema..Naravno da može da se uradi nešto..Budi taj kamenčić, koji će pokrenuti talase Smile

...." nemam ja Viziju, ja imam Crne Rupe...Crne Rupe u glavi, covece..."...msm, Zeno...wink
Attachment-i

Dozivaš kišu? grin Znam, samo bezveze se probudiš Smile
Lejla83 kaže...

Dozivaš kišu? grin Znam, samo bezveze se probudiš Smile

jbg...! sta jedan Vetar moze drugo da radi...wink

uzgred...svu ovu Ljagu, Mulj i Blato u kome zivimo, ne moze da spere jedna obicna kisa... potrebna je Oluja, da ne kazem Elementarna Nepogoda...pa, ko prezivi...nek' zivi kao Covek...!
Poslednja izmena Oktobar 16, 4:39 pm od eol1974.

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:48 am.