Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

al', s'kim ja da slusam ovu stvar, na Forumu...?!rollwink
Attachment-i
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
mozes samnom umesto nuitke :D
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

mozes samnom umesto nuitke :D

nemoj pogresno da me sFatis...roll msm, ti si meni jako drag kao drug Clan...al', nije to - to...!ideawink
Poslednja izmena Oktobar 16, 4:19 pm od eol1974.

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
da mi je neko rekao da ce da mi nedostaje jedna Brkata Zena, ne bi' mu verov'o...
a, nedostaje mi...msm, onako Drugarski...

p.s. ako i vama nedostaje Nuitka, pisite na ovoj Temi...msm, Logika je Forumska a ne ZdravoRazumska...dakleM, sto vise Postova, veca je sansa u % da nam se Nuitka vrati...ideawink

Meni isto nedostaje.....mnogo.....forum odavno nije imao tako kvalitetnig člana.....
Najgore od svega je što mi je rekla da se ilnikad vratiti neće....
Poslednja izmena Novembar 25, 11:00 am od Ivana Jankov.
Vi slobodno budite normalni ja ne mogu!!!

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Meni isto nedostaje.....mnogo.....forum odavno nije imao tako kvalitetnig člana.....
Najgore od svega je što mi je rekla da se ilnikad vratiti neće....

ja sam Lojalan Clan ovog Foruma/Sajta...msm, bRez obizira na to sto su mi ukinuli Status Verivikovanog clana...dakleM, Generacijo...ako naFatas Nuitku na nekom drugom Sajtu/Forumu...zamolicu te, da joj preneses, da mi nedostaje...
Poslednja izmena Novembar 25, 11:01 am od Ivana Jankov.

mozes i ti da caskas samnom umesto nuitke Smile
Nasao sam mir.
eol1974 kaže...

ja sam Lojalan Clan ovog Foruma/Sajta...msm, bRez obizira na to sto su mi ukinuli Status Verivikovanog clana...dakleM, Generacijo...ako naFatas Nuitku na nekom drugom Sajtu/Forumu...zamolicu te, da joj preneses, da mi nedostaje...

Ako se uskoro ne vrati.....Zed će te napastvovati......moraću do Tuzle lično da joj kažem......

Kad vidim ko se sve pravi "pametan",počeo sam sve više da cenim svoje gluposti i uživam u njima.....

Ako se uskoro ne vrati.....Zed će te napastvovati......moraću do Tuzle lično da joj kažem......

ako/kada je vidis kazi joj da nedostje...msm, to je jedna od retkih Clanica koje nisam muFao...wink a, da je retka i posebna na neki svoj nacin...smile

Slomio si joj srce... I sad prebacuješ na druge... Cccc...
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
0ajd idem da je kissnem :D
Nasao sam mir.
zedlion kaže...

0ajd idem da je kissnem :D

Blizu ti ogledalo?
Sheprtlja kaže...

Slomio si joj srce... I sad prebacuješ na druge... Cccc...

Ja nojzi ili ona meni......pitanje je....

Ja nojzi ili ona meni......pitanje je....

Ti se obrisao nisi...još si zamazan lol
eol1974 kaže...

ako/kada je vidis kazi joj da nedostje...msm, to je jedna od retkih Clanica koje nisam muFao...wink a, da je retka i posebna na neki svoj nacin...smile

Iskreno bilo bi glupo da je muvaš.....ni ja ne muvam Plavkicu......

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:53 pm.