Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: K I G A K U
Hvala na odgovoru Smile Shvatam i naravno da uvek treba naci neku svoju ravnotezu.
Cudi me zasto se tako razlikuju, jer sve su to astroloska gledista. Pa recimo kroz obican horoskop neka dva znaka su "idealna", a opet kroz ovaj japanski ispada da se ne slazu, eve npr. zemlja i drvo, kako sam procitala, drvo razara zemlju...znaci ne valja. Opet ta dva znaka u horoskpu kao npr. vodolija i vaga, lepo se slazu...to sam mislila. Podrazumeva se da ne gledamo te stvari kad se upoznajemo s nekim i da guramo kroz zivot, pa sta nas zadesi. Ovo pitam cisto iz radoznalosti.

na primeru drveta i zemlje
drvo razara zemlju ali da nije zemlje drvo ne bi bilo zivo
ako pogledamo vezu kroz naocare davanja jedan partner obicno gura napred drugog, ili mu dozvoli da se on suvise mnogo osloni na njega
usko gledanje i prihvatiti ga samo tako u jednom pravcu nije dobro
u japanskom horoskopu imamo sagledavanje buducnosti dva elementa
dve osobe
sa svojim manama i vrlinama
ono sto proizvodi samo jedan smer nije dobro, ako se malo zamislis o nekim ljudima koje poznajes uvideces da je ljubav kljucni faktor kao sila ili lek ( ako pricamo o tradiciji) za jedan par koji se po prvom pogledu nikada ne bi odrzao ali on opstaje
horoskop, ne moze da menja sudbinu nju menjamo sami ( horoskop sam po sebi daje jednu prognozu)
uostalom malo rizika nije na odmet ako vredi
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:11 am.