Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kao što znamo, monogamija je imperativ koji nam država, pa i religija nameću kao obavezu..., kao nešto što je dobro i ispravno... Ali je verovatno i to da po ovom pitanju ima raznih razmišljanja...i ideja...

Kad su druga Lenjina pitali, zašto je pored žene dobro imati i ljubavnicu, on je, otprilike, odgovorio: dok žena misli da ste kod ljubavnice a ljubavnica da ste sa ženom, vi učite, učite i samo učite...
monogamija je imperativ
To je izbor...
A i ne vidim neku vezu izmedju pojmova "savremen muskarac" i "broj zena"...

učite, učite i samo učite...
Nesto dobro i od druga Lenjina da ostane...Smile
Drzava , religija ......

Covek je merilo stvari - onih koje jesu da jesu i onih koje nisu da nisu , zar ne?
Ako mozes da izdrzavas vise, samo napredSmile
upravo tako nereja... koliko sam ja upoznat, covjek zeni daje platu... ako ima dvije plate moze imati i dvije zeneSmileSmile
Meni je i jedna previse Smile
A sto se Lenjina tice,on mi duguje neku lovu.
upravo tako nereja... koliko sam ja upoznat, covjek zeni daje platu... ako ima dvije plate moze imati i dvije zeneSmileSmile----- Naleteo si na skromneSmile Za neke je malo i 3 plate po osobiSmile
Zivot sa dve zene - bigamija.
Zivot sa vise zena - poligamija!
Zivot sa jednom zenom - monotonija! haha
Kako bi se ti osecao da imas 3 majke ili 3 oca Viteže?
Ako jednome muskarcu ne dovolji jedna zena...onda jos nije nasao pravu...
Svaka cast za temu "Vitezu", pogotovo za ono o Lenjinu! Desetka za tebe, kao i za "Snackera" i za "Nereju". Ja glasam za monogamiju, ali kad se uzme u obzir finansijski apekat, katastrofa! Izdrzavati jednu zensku je haos, a tek tri. ili vise... Ima frajera koji i to mogu, kao npr.Karici kod nas, seici u Saudisjkoj Arabiji, i njima slicni...
Monogomija je izbor, bas kao i vjernost, a ne prava covjekova priroda...
Bas kao i brak, nametnuta je kao jedina prihvatljiva forma zajednickog bivstvovanja, zarad lakse kontrole gradjana od strane drzave...
Monogomija je izbor, bas kao i vjernost, a ne prava covjekova priroda...
Bas kao i brak, nametnuta je kao jedina prihvatljiva forma zajednickog bivstvovanja...
"Ako jednome muskarcu ne dovolji jedna zena...onda jos nije nasao pravu..." Slazem se tim...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:06 pm.