Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da ti nama ove godine nešto privedeš,a ne samo o politici da ćakulaš!
razz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Srećan ti nama i dugovečan bio, dragi naš TanViteže..:*
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Ciri ba Dzigi Bu, od mene za tebe tvoja omiljena Reforma uz najlepse zelje za tvoj rodjendan. razzSmile

Uzivaj!Smile

Attachment-i
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Tanataleeeee, ajde znam da si i ti razočaran kao i ja, ali bar na tortu pozovi Wink

kako da čestitam rodjendan nekome koga nema ni slovo da napiše
Džigi_Bau kaže...

Rodjendan Jubilarac, pola veka.

Jesi mator Smile

Pobratime srecan rodjos. Neka ti se dala svaka za kojom si ceznuo a ta se durila.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
nek je sa srecom...umjesto torte jabuka
Attachment-i
Posalamim onog ispod i iznad...
jabuka, nego šta.. Mi u tim najboljim godinama mora da pazimo na ishranu..Smile))
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Džigi_Bau kaže...

Još uvek mogu da istrčim 5 km a da se takoreći i ne Oznojim, a iz Ravni Bench dižem 80 kg, laganO.

eeee moj viteže, a nekada si dizao 120kg

Znaš onu pesmu lol

Doslo vreme, izdaje me snaga
Izdaje me snaga
Napusta me moj jarane
Mladost moja dragalol
Poslednja izmena April 6, 9:51 am od ines.
ajde bre ženo u kojemu veku živiš.. sad je moderno ono miksanje, smutćivanje i tako to, a i ne izgubu se vitamini kao prilikom petčenja.. smutneš i samo progutaš, samo postoji rizik da progutaš i veštačku vilicu, al šta da se radi, koj reskira profitira..Smile))
Donna..

#marijaserifovic
TantalCe, sve najboljo od srca...smile ljub ljub
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:21 pm.