Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je značajno teoretsko (a i praktično) pitanje oko koga su se (barem ja) mnoga koplja lomila.

Prema trenutno važećim normama je nepristojno biti neobrijan. Muškom delu forumske populacije je jasno da nakon puberteta to predstavlja samo jedan smor i ništa više.

Elem, često se nalazimo pod pritiskom da budemo obrijani, jer suprotno nije pristojno.

Dobro, neka bude tako, ali šta je sa Son Connery-jem, tata Freud-om, Marx-om (dobro, njega nećemo, on je trenutno baraba)?

Uredno dobijam odgovor da su oni imali uređene brade i da je to Ok.

Pitanje se zasniva na osnovanoj sumnji da ni jedan od navedenih pristojnih bradatih muškaraca nije rođen sa bradom a što bi trebalo da znači:

Rođeni su kao pristojni i takvi su bili do puberteta i jedan deo puberteta (a neki i duže) i kada su odlučili da puste bradu, onda su postali nepristojni dok ta brada nije dovoljno porasla da se fazonira i nakon posete berberinu su opet postali pristojni?!

Pa gde to može?

p.s. A Robinson Crusoe?
Znam samo da pustanje (ili ti neodrzavanje) brade izrazava puku lenjost...i nista vise!
Aha. Znači da ne bi postali puko lenji, moramo da se brijemo svakodnevno. Inače će da se olenjimo.

Jel' ti to reče da je Son Connery lenj?
Necete se olenjiti vec vas opravdava lenjost.
Muska brada ume da bude sexi, ako doticni vlasnik ume da je nosi wink twisted !
Mnogo ste ozbiljno počele na temi zezancije. lol

Elem. Brada je kroz istoriju smatrana simbolom muževnosti i svi su je muškarci nosili u raznim kulturama i niko tu nije smatran kao lenj . . . nego kao "peškir". lol
Mnogo ste ozbiljno počele na temi zezancije. lol

Elem. Brada je kroz istoriju smatrana simbolom muževnosti i svi su je muškarci nosili u raznim kulturama i niko tu nije smatran kao lenj . . . nego kao "peškir". lol

El ti to nas malo .... twisted twisted ?

Nemoj da upotrbeimo nase tajne vestine twisted twisted twisted !
Da kome stoji i brine o tome
Ali ona od dan-dva ili kako je vec zovete...zesca zajebanicija - pali i zari! lol 8)
Tajne veštine, žari i pali??

A mi kada nešto zatajimo onda o'ma . . . iiiiii dlaka nam smeta? A?

A vi kada ste nešto protiv dlaka, onda je to Ok.

Pa gde je bwe tu ravnopravnost? A?
Znas (sigurno) onu scenu iz Mi nismo andjelji I, kada Nikola Kojo doruckuje, a cakana zadigne ruku drndrn i dune mu u tanjir,a,a,a? lol lol
Za sve je kriva jabuka,jer da nje nije bilo ne bi ni imali sta brijati.
Kada Adam i Eva pojedose onu famoznu jabuku,morali su obaviti veliku nuzdu(srati).
Posto tada prvi put ugledase govno,Eva prva pridze, sa nevjericom i oprezom spusti se na koljena i pomirisa.
Adam je pita kakvo je,a ona tihim glasom rece,dodzi i pomirisi. Kada se Adam spustio,takodze na koljena,pomirisa i tada mu Eva gurnu glavu,i Adam bradom dohvati govno.
Da bi se kako- tako iskupila,listom smokve uze to isto govno,namaza se izmedzu nogu,ispod ruku i po glavi. Adam,kao pravi muskarac,pomisli kad moze zena mogu i ja. Uradi isto sto i Eva,samo malo ne opreznije,jer se malo umaza po nogama,rukama i prsima.
Tako prvi ljudi dobise dlake.
Budala,nije se sjetio,da Evu namaze po bradi. wink
Izgleda da je taj Adam bio baš trapav . . . jer nam te "smetnje" rastu ne samo na . . . već navedena 2 mesta. lol

Mislim da znam scenu . . . ali to nema veze sa bradnim našim dlakama? Wink

Veštice? Eh, šta napraviše od našeg rebra. oops lol
lol lol lol Mora da je Bog zena wink twisted twisted !

Slazem se s tobom,jer ga cesto psuju.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:35 am.