Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da si mi živ i zdrav, lud i blesav, nasmejan i radostan, oparen i naparen, druželjubiv i ljubivdruž,

ma bre da si sve što jesi..

Uživaj, danas je TVOJ DAN!
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
damica kaže...

Da si mi živ i zdrav, lud i blesav, nasmejan i radostan, oparen i naparen, druželjubiv i ljubivdruž,

ma bre da si sve što jesi..

Uživaj, danas je TVOJ DAN!

naparen pa da umočimo Smile
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Jbt, forum je do te mere ojadnio, da nema ko ni rođendan da ti čestita.. Pustoš!
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Oooo pa nek je sa srecom rodjendan...ziv i zdrav bio..povazdan prav...osmijeh ne skidao s lica a ruke sa zenskih gujicaroll....zivio kerino!
Posalamim onog ispod i iznad...
   lajkuje ovo
damica kaže...

Jbt, forum je do te mere ojadnio, da nema ko ni rođendan da ti čestita.. Pustoš!

zato se on i ne pojavljuje..hoce najmanje 3 strane ispisane...roll
   lajkuje ovo
jedan prigodan gif za gospodina prefinjenih manira i istancanog ukusa za zensku pozadinu
Attachment-i
Generacijo...! da si mi Ziv i Zdrav, 100 Godina..!
a, posle...moz' i od SIDE d'Umres...!wink

p.s. znaci, ipak sa ja mladji od tebe, nekih 6 meseci...a, to nije zanemeraljivo, u ovim, Nasim Godinama...wink
"kada je neko Glup... ni to mu, ne mozes, objasniti..."

Vucicu, Pederu...! izvinjavam se, pripadnicima Gay Populacije, zbog poredjenja, sa Premijerom...!
Srecan rodjendan bata Zare, ljub ljub smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
A što se ti zafaljuješ?..Smile))
Donna..

#marijaserifovic
e vala jesi Lajavi Krelac ...sve najboljse mladicu i nek je sa srecom rodjeni dan!NEk ti osmijeha i pozitive nikad ne manjka...da zauvijek ostanes djecak u srcu a muskarcina u gacama!Sretan rodjeni dan!
eee pa dragi naš blesavi, naprsli, smotani, vedri, mili, dragi druže članu biblioteke neka ti je srećan, zdrav, živ, oparen ovaj Dan mladosti..
Donna..

#marijaserifovic
svaka ti dala
sretan i gotivim te još više jer je i mojoj unuci danas roćkaš
Jana kaže...

sretna i vesela bila i velika porasla!

:*

da uzmes sve sto pozelis.
srecan rodjos!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 am.