Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Da li znamo dovoljono o seksu?
Jun 25, 2017 od

Svi su u istom košu.......pa sad....kome ispadne sapun nek se moli da je onom iza mali......

Tu postoji jedn nejasnoca za mene. Ja sam utiska da su gejevi dominantno oni koji vole da primaju zbog tog orgazma od masiranja prostate . ako ja to dobro razumem , e sad ovi sto tovare koji je njihov motiv? Po toj mojoj logci nemaj straha jer jo kod gejeva situacij obrnuta od one kod strejt populacije jer je teret ubedivanja na suprotnoj strani.
I dodjoste li do consensusa na temu o sex. obrazovanju u skololama?Smile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Morski kaže...

Zna se sta je skandinavsko skolstvo. Dobro, ulaganje u nastavna pomagala i didakticka sredstva bi bila krupna stavka ali ima i alternativnih nacina. Eto, ja bih se lako snasao sa animacijama u grafickim paketima.
Djeca vise vole da uce gledajuci nego citajuci, slazes li se?

Naravno

Jesi li utiska ili pričaš iz iskustva......meni su nejasne obe frakcije i topdžije i furundžije.......lezbose razumem....nežnost koju može žena da podari ne može nijedan muškarac ma koliko pičkast bio......

Gledam svet oko sebi i razmisljam .
Bilo bi skroz kukavicki da kazem da nisa gej a i necu da kazem da jesam , postujem svacije pravo na izbor.
Poslednja izmena Jul 25, 3:20 pm od ziveti kao Lari.
Morski kaže...

Neces mi vjerovati, otkad se ovaj Kale pojavio, dozivio sam neku vrstu katarze.
Shvatio sam da sam citav zivot bio u zabludi i na pogresnom putu.
Da mi je Bog dao njegovu elokvenciju, dar pisanja i sposobnost uoblicavanja misli u recenice, gdje bi mi bio kraj?
Vidis li ti kako on djeluje na zene? Raspaljuje ih do ekstaze.

Ja, stubidni blecak, godinama sebe reklamiram na onoj temi o dimenzijama misleci da je to ono sto dame vole. Boze, kako sam bio ogranicen. Unhappy Zali boze tolikih godina protracenih u neznanju.

I ne samo to, nego si se I u kupace skid'o I pozir'o, I nista.Unhappy
Smile)
Morski kaže...

Uzas, kazem ti... Sad mijenjam koncepciju iz temelja. Narucio sam Sartra i Kjerkegora... Za koji dan krecem u novu etapu... Zene, cuvajte se...

Ko su ti ta dvojica, nije valjda dotle doslo?shockEvilgrin
kakavjedule kaže...

ok . u tom slucaju bi naslov "Sta znamo o jednistvu ljubavi i sexa i da li takvo nesto postoji? Mora da postoji . "bio prikladniji )

Sadejstvo ne mora nužno da bude jedinstvo, iako jeste oblik saradnje. No, ovde je u pitanju generalno odnos ljubavi i seksa, kao i potreba da se o tome uči, kako u školskom sistemu, tako i u svakodnevnom životu, na neformalan i infromalan način. ...
Život brzo prolazi
ma k vragu..zar je ovo tema o prdezima zarobljenim u vagini pa pala u zapecak??????????roll...ajme ova tema je nekad bila hit...dajte ljudi da ujedinimo saznanja o ljubavi i seksu...ja sam rada da sto vise saznam..
Posalamim onog ispod i iznad...
Ljupka80 kaže...

Koliko znamo...toliko i 'imamo'! Smile))

a oni koji su radi nesto vise da nauce?
dejan1712 kaže...

Mora da plate školu...hahaha

dje si deki svaleru nad svalerima...sta ima..nocna ha?
Poslednja izmena Oktobar 12, 10:36 pm od NuitBlanche.
Ljupka80 kaže...

Tko ne plati na Drini...plati na/pooooo Ljupkici hahaha

Mogu ja da platim PO....? oops
NuitBlanche kaže...

dje si deki svaleru nad svalerima...sta ima..nocna ha?

Noćna...takav horoskop za večeras Wink
mnogi su bili od nas i tamo
Poslednja izmena Oktobar 27, 2:50 pm od Ivana Jankov.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:06 am.