Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Da li znamo dovoljono o seksu?
Jun 25, 2017 od
Morski kaže...

Neces mi vjerovati, otkad se ovaj Kale pojavio, dozivio sam neku vrstu katarze.
Shvatio sam da sam citav zivot bio u zabludi i na pogresnom putu.
Da mi je Bog dao njegovu elokvenciju, dar pisanja i sposobnost uoblicavanja misli u recenice, gdje bi mi bio kraj?
Vidis li ti kako on djeluje na zene? Raspaljuje ih do ekstaze.

Ja, stubidni blecak, godinama sebe reklamiram na onoj temi o dimenzijama misleci da je to ono sto dame vole. Boze, kako sam bio ogranicen. Unhappy Zali boze tolikih godina protracenih u neznanju.

I ne samo to, nego si se I u kupace skid'o I pozir'o, I nista.Unhappy
Smile)
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Morski kaže...

Pa da se naljuti? Ostace samo "legne"... Da me napici da sam manijak, bolestan i poremecen?

Hahahahaha......
kakavjedule kaže...

Gledam svet oko sebi i razmisljam .
Bilo bi skroz kukavicki da kazem da nisa gej a i necu da kazem da jesam , postujem svacije pravo na izbor.

Pravi odgovor......imaš piće od mene ali ćeš ga piti s mojim kumašinom Pierr.s-om......on je modernih shvatanja......
Morski kaže...

Uzas, kazem ti... Sad mijenjam koncepciju iz temelja. Narucio sam Sartra i Kjerkegora... Za koji dan krecem u novu etapu... Zene, cuvajte se...

Ko su ti ta dvojica, nije valjda dotle doslo?shockEvilgrin
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
kakavjedule kaže...

ok . u tom slucaju bi naslov "Sta znamo o jednistvu ljubavi i sexa i da li takvo nesto postoji? Mora da postoji . "bio prikladniji )

Sadejstvo ne mora nužno da bude jedinstvo, iako jeste oblik saradnje. No, ovde je u pitanju generalno odnos ljubavi i seksa, kao i potreba da se o tome uči, kako u školskom sistemu, tako i u svakodnevnom životu, na neformalan i infromalan način. ...
Život brzo prolazi
Si se smestio u klupu.. Kale malo kasni, presiso je danas..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Ne pije..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
ma k vragu..zar je ovo tema o prdezima zarobljenim u vagini pa pala u zapecak??????????roll...ajme ova tema je nekad bila hit...dajte ljudi da ujedinimo saznanja o ljubavi i seksu...ja sam rada da sto vise saznam..
Posalamim onog ispod i iznad...
Ljupka80 kaže...

Koliko znamo...toliko i 'imamo'! Smile))

a oni koji su radi nesto vise da nauce?
dejan1712 kaže...

Mora da plate školu...hahaha

dje si deki svaleru nad svalerima...sta ima..nocna ha?
Poslednja izmena Oktobar 12, 10:36 pm od NuitBlanche.
Ljupka80 kaže...

Tko ne plati na Drini...plati na/pooooo Ljupkici hahaha

Mogu ja da platim PO....? oops
NuitBlanche kaže...

dje si deki svaleru nad svalerima...sta ima..nocna ha?

Noćna...takav horoskop za večeras Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:01 pm.