Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

i meni rastu vec dlake

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
zedlion kaže...

i meni rastu vec dlake

iz nosa?Tongue
   lajkuje ovo
Sinoc je bio ko lubenica pun mjesec iznad Tuzle...al se nije moglo oka sklopit ..kako li ce bit nocas?
a sutra nek nam je dragi Manizu na pomoci..vala drzacu citavu noc u ruci sismisev zub..kazu valja se kad naidje pomrcina
Posalamim onog ispod i iznad...
kako stojimo danas sa mesecom? pomracenje ili normalno spavanje? :D
whooosh i am a dolphin !!
aj, pa da uspes :D (nemam pojma o cemu se radi a i nije vazno,,samo da uspes :D )
Kada je pun mesec zavijam na njega.
Mesec je diFan veceras Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
posle kevinog pitanja samo mi zene se javismo Tongue
Nema Nuitke....brkata zeno proslo je pomracenje, vrci se Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
mozda je na slanom jezeru? mozda je na moru? mozda je na planini? mozda nema neta? mozda je ljuta? mozda je ipak nasla forum zagondziju?mozda je obrijala brke pa je blam?,,,
decko,kako to odes a ne ostavis trag na forumu? :D
Lejla83 kaže...

I oblaci su divni.i kisa..grrr, pobeze mi romantika grin

djes ti mala...a zeljica u noci punog mjeseca ha?
laki kaže...

mozda je na slanom jezeru? mozda je na moru? mozda je na planini? mozda nema neta? mozda je ljuta? mozda je ipak nasla forum zagondziju?mozda je obrijala brke pa je blam?,,,
decko,kako to odes a ne ostavis trag na forumu? :D

gosn laki...brko je bio na tajnoj misiji..samo to mogu da kazem...do sledeceg punog mjeseca
ako je tajna misija onda je opravdano,,,da je javna, onda bih te zamolio za dalje info :D
aman za koji dan pun mjesec...joj vec postajem neurozna ...kak nema Lejle da nam sve isprica o toj problematiciroll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:04 pm.