Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ma koliko ljubav kao osecanje bila plemenita i ma koliko je oni ka kojima je usmerena dozivljavali kao dar i posvecenost, ljubav je ipak, pre svega, sebicno osecanje. Potrebnija je onom ko voli nego onom ko je voljen.

Ili mozda mislite drugacije?
Ne sumnjam.

Ali pretpostavimo situaciju koja je kod tinejdzera vrlo cesta.

Ona je zaljubljena. On ne obraca paznju na nju. Medjutim, uz svu ustreptalu zelju da ga privuce i osvoji i strepnju da li ce u tome uspeti, Ona je srecna.... zato sto voli...
ne gajite izluzije, ljubav ne postoji
ne gajite izluzije, ljubav ne postoji

Ako nisi video da nesto postoji, to jos uvek ne znaci da si video da ne postoji.

Ona je zaljubljena. On ne obraca paznju na nju.

/To bi trebao da bIdNE znak da mu se ne svidŽa/................Smile))

Medjutim, uz svu ustreptalu zelju da ga privuce i osvoji i strepnju da li ce u tome uspeti, Ona je srecna.... zato sto voli...

/ma njojZI se samo čini da je srećna/...................Smile))
ljubav je voljna radnja, volish zato shto zhelish... Smile

a neuzvratjena ljubav ja bolna...

sad mi dade ideju za temoo za diskusiju, jbt! :D
ja mislim da e ljubav velika iluzia....u 3pu s kaO volish ga....u 3pu s kaO voli te....prolaze dani....meseci....godine...i t skapirash....da te on ne voli....i shvatish...pa ne volim ni ja njega....sve e bila jedna glupa navika...i onda pochinju nezadovoljsva u blagom obliq...koa se manifes2ju svakim danom sve vishe...dok jednom partneru ne doqrchi ovaj drugi....razidjete se...obichno ne ostajuci niukakvim odnosima....a proshlo e toliko vremena....sve otishlo u vetar....i onda se zapitash....jbt...sprcala sam toliko godina....nisam ja lik iz bajke s' happy end-om......'deeeeeeee ja zhivim?!

P.S.zato ako t nekO kazhe volim te....lazhe te....zheli samO da te posedue...u bilo kom obliq...dont trust anybody....bua xa xa twisted ...naravno da e moguce....ali shanse su mizerne... evil
mizerne sanse ... slazem se !!! xexe

8)
ko o cemu, baka o ustipcima, jbt! :D
Bajaga - Samo nam je ljubav potrebna

Noc pocinje da se skida
Jutro rumeno od stida
Plava kugla sporo rotira
Tu se covek lose kotira

Kad bih barem bio ptica
Koja leti let slobodan
Svi bi bili avijacija
Jer je takva situacija

Koja sila vlada svetom
Hipici u pedesetoj
Svoju decu plase bombama
Bombama u katakombama

Dok postoji druga strana
ljudi kazu tamna strana
Tamna strana sile svemira
Dok postoji druga strana
ona grozna tamna strana
Kao i u vreme frikova
Samo nam je ljubav potrebna

Ubijeno poverenje
Poverenje i postenje
Vojne sile demonstracija
Protiv volje svetskih nacija

Jos postoji kataklizma
Terorizma i rasizma
Kao i u vreme frikova
Samo nam je...

All you need is love
All you need is love
All you need is love love
Love is all you need
Love is all you need
Ne sumnjam.

Ona je zaljubljena. On ne obraca paznju na nju. Medjutim, uz svu ustreptalu zelju da ga privuce i osvoji i strepnju da li ce u tome uspeti, Ona je srecna.... zato sto voli...

Eh, da secam se tih sasavih godinica. Smile Mislim, da je bio osecaj srece u toj nekoj tinejdzerskoj zaljubljenosti upravo u tome, sto smo bile zaljubljene u iluziju i sto smo se zaljubljivale u izgled. Smile Obicno, kada sam krenula sa tim deckom, jako brzo sam se "zaljubila" u nekog drugog, koji mi je bio lepsi. lol Znas kako tada ide: ZALJUBIM SE 5, 6 PUTA U ROKU OD 3 MINUTA. Smile
Sada je sve drugacije... Teze se zaljubljujem, jos teze volim. Smile
Samo cu reci jedno:

VOLETI, A NE BITI VOLJEN ISTO JE STO I ODAZIVATI SE, A DA TE NIKO NE ZOVE!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:19 am.