Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Posalamim onog ispod i iznad...
omiljeni kiss gif
Attachment-i
misa u akciji
Attachment-i
kiss duso

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
kssss
Attachment-i
Život brzo prolazi
Price koje pricas o meni mnogo vise govore o tebi nego o meni.Pokusavajuci da naskodis meni,mnogo vise skodis sebi.Jer ljudi kojima pricas o meni,mnogo vise pricaju o tebi.Iza ledja bas kao sto i ti radis.I na kraju ,ne zaboravi da tvoj prijatelj ima svog prijatelja.
Nije samo da licis na majmuna nego se tako i ponasas .
Price koje pricas o meni mnogo vise govore o tebi nego o meni.Pokusavajuci da naskodis meni,mnogo vise skodis sebi.Jer ljudi kojima pricas o meni,mnogo vise pricaju o tebi.Iza ledja bas kao sto i ti radis.I na kraju ,ne zaboravi da tvoj prijatelj ima svog prijatelja.
   lajkuje ovo
Bolje majmun nego muva zumzara kao ti....
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
Samog sebe si prevazisao u gadosti, cuvaj se da se ne ugrizes za jezik, otrovaces se i umreces u mukama
auuuuuuuuuuuu sta je ovo na temi kissssko?
zar se tako ljubi ljudi?roll
Jana kaže...

Samog sebe si prevazisao u gadosti, cuvaj se da se ne ugrizes za jezik, otrovaces se i umreces u mukama

Kao što rekoh.....sa stokom samo tako i nikako drugačije.....sa ljudima ljudski!!!
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
,
Attachment-i
.
Attachment-i
Drugarice
Attachment-i
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:40 pm.