Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znaci opet sam ja kriv?roll
Najgori od svu decu
pa zveknes jednog da opomenes ostale,kao marko kraljevic i njegov buzdovan roll
Najgori od svu decu
Zare74 kaže...

Sad si kontradiktoran.....Ubiti prestolonaslednika i indirektno "pobiti" 10 miliona ljudi....i braniti nedužan narod pritom biti više puta ranjen.....tebi je to manje važna situacija???

Znači, Princip nije izazvao svetski rat, on je bio samo izvršilac atentata i taj njegov čin predstavlja hrabrost i junaštvo jer on zarad ideje o slobodi njegove države žrtvuje vlastiti život. Znači, on nije ni indirektno pobio milione ljudi, jer atentat nije uzrok rata, već samo jedan povod koji je Austrougarska iskoristila. Po tvom zaključivanju ispade da je Princip kriv za tolike smrti, a ne austrougarske vojne pretenzije i akcije. ... A ovi što su ranjeni u ratu su odlikovani za konkretna junaštva u ratu, a ne za to što su indirektno branili nedužan narod. Naime, oni su branili državu, nečiju vlast i teritoriju, a ne narod ...
Njihovo herojstvo je bilo u konkretnoj vojnoj akciji i ono nije podrazumevalo siguran gubitak slobode ili života. Princip i ostali koji su učestvovali u atentatu su znali šta da ih nakon toga čeka sigurna teška robija i smrt. To jeste fanatično herojstvo. Žrtvovati život i izvršiti atentat na prestolonaslednika je mnogo veći čin žrtve nego bacati bombe po ratištima, biti ranjen od metka, spašavati ranjene drugove i sl. U ovom drugom značaj akcija je manji, opasnost po vlastiti život je manja, rizik je manji i time bi mogli reći da je logično što se Principov postupak više vrednuje. ... Naravno, moje mišljenje je da su svi oni bili slabo svesni toga što čine i da su žrtve vremena u kome su se zatekli. ...
Život brzo prolazi
Ja bih sada radije jedan izazov umesto da peglam... Unhappy
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Ma to sada nije bitno, nego koji je...

da ti kazem pa da mi kazes da sam perverzna budala Tongue

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
roll ide to s godinama,kad predjes 60 i taki ti sluzi samo da piskis lol
Najgori od svu decu
Vispi kaže...

roll ide to s godinama,kad predjes 60 i taki ti sluzi samo da piskis lol

kada izrastu dlake, tek onda mozes priloziti progovor.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
zedlion kaže...

da ti kazem pa da mi kazes da sam perverzna budala Tongue

I ako ne kažeš mislim tomrgreen

ebo temu..pa za ovo ti treba mesec dana godisnjeg odmora
ines kaže...

ti se radnim danima ne seksasrollshock

ines kaže...

Pa ne treba to mnogo, sat-dva dnevno, osim onaj jedan dan-noć kada se ne spava, tj. celonoćni seks po mogućnosti. To može subotom, pa u nedelju duže spavanje. U suštini izazov je u namernoj bliskosti koja se izvršava kao obaveza zato što se želi napraviti kontinuitet i razdrmati ustaljene navike ... Wink
Život brzo prolazi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:37 pm.