Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

mika011 kaže...

Ima.Ovaj Sejlor je,kao sto mu i nick kaze,mornar.A znas kako je na tim brodovima,ebe sve cemu kuca srce.Ja otkad sam to cuo blizu vode ne hodim.Zovu ga Hilti,taj ako te protrese poispadace ti carape iz grudnjaka a periku se neces ni secati da si imala.
Nadam se da sam bio od pomoci. smile

lollollol
Obožavam te još uvek i nekako mi se čini zauvek.. Smile
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Mici...ti i ja...forever <3

E taj rad.. lollollol
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
da li je starina opet sledece jutro docekao sa toplim doruckom glavnu junakinju price ili je podbacio...morao kod dr na pregled prostate...uscako ga kuk il nesto trece?..alo jarance iz Tuzle..ima li nastavak?roll
Posalamim onog ispod i iznad...

Има, али је мало подужи!razz

jaranca se nesto ucutala..ajde gospon macak..jednu vasu pricicugrin
Posalamim onog ispod i iznad...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:29 pm.