Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E ljudi, gde cete za novu? mozete i neke predloge da pisete ako neko nema ideju.mrgreen
mladjo ti si moj jedini prijatelj sa foruma koji mi pise, gde ces za novaka? kuci uz tv ili sa prijateljima negde u zezanje?
dobro vece ,koleginica i ja idemo pa gde stignemo Smile))
damice izvini i da jesam penzionerka to je moj problem cini mi se a ne tvoj ......
izvini ne razumem zasto mi se obracas u moskom rodu??? kako znam nisam musko ali navikla sam da na internetu svi znaju sve bolje od mene same umesto da pitaju ....
damice zensko sam solo sam ,imam decu pa cak i unucice ,jel dovoljno????
ja nikad ne mogu biti ti niti ti mozes da budes ja , jas sam ja i nemam kopiju ....
kod nemaca nema ni tacke ni zareza i opet se ljudi razumeju,ko hoce nacice greske gde god i sta god....iskreno nisam tu da bih ucila pravopis nego da se druzim sa ljudima kojima moje pisanje ne smeta ... sad me izcini ali nemam vremena za ovakve glupe prozivke... prijatno vece ti zelim ....
edita33 kaže...

E ljudi, gde cete za novu? mozete i neke predloge da pisete ako neko nema ideju.mrgreen

Mozemo da se iskombinuje nesto
damica kaže...

Dobro veče, Vojo.. a koleginica je isto peMziJonerka kao i ti, ili?..Smile))

Hahaha legendo lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Uzgred, mislim da me je mirodjija skoro vozio u tahiju lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Uzgred, mislim da me je mirodjija skoro vozio u tahiju lol

hahahahaha mogla sam te voziti da imam dozvolu ali posto nemam i mene voze Tongue
Jel u tahi? smile
Plavkica kaže...

Jel u tahi? smile

nee , deca me voze hahahahah Wink
Ne treba, al imala sam lepe oci kad delise dozvole lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:29 am.