Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da sam musko bilo bi mi dovoljno samo da vidim kako razmislja taj cuveni famozni mozak,posto kazu da se vrlo,vrlo razlikujemo...
naravno uz sve ono sto rade MUSKARCI Smile
uh nikad ne bih ni zeleo da budem zensko
svi ti problemi zdrastveni i ostali da ih ne opisujem.
koliko samo vremena potrosi na sminkeraj i sl.za nekoga koji to nece ni primetiti ili ce se folirati da mu je bitno itd.itd
i jos zamisli sex
joj blago vama zenama
sta vi sve trpite
pa tek radjanje dece..
Да сам женско само један дан, онако, нека половњача, баш какве воли Живота (он има обичај да каже да највише воли половњаче јер се пале на гуркуWink, завртео би му мозак па да не зна да ли чачка нос или држи прст у дупету. И добио би ШИПАК од мене. Их, како би га сутра завитлавао. Душу би му појео.
... fala ti bozxe ... onoliko ... sxto sam musxko ... i sx'o mi owakwa pitanja nikada ne padaju na pamet ... :!: :!: :!:

... aaaa 'el to neko najawljuje ..... promenu pola ili ...
Moze da bide,a ne mora da znaci! lol
Sta mi savetujes? Tongue
... da se ne pojawljujesx wisxe owako gola ... u jawnos' ... a i mo'sx da se pre'ladisx ... 'el widisx ti da je zaladnelo ... a'e brzo na oblacxenje ... SmileSmileSmile
Znaci ipak si musko! lol 8) wink

Pa kako da me vidis drugacije? roll :D
... znacxi ... narawno ... twistedSmile

... sx'a ima da se gledamo ... 'el imamo slike ... pa kad se uzxelimo ... SmileSmileSmile
cuj slike..ja kad se zazelim samo live!
a ti se gledaj Tongue
... o'sx da kazxesx ... da od gledanja nema nisxta ... mudro zborisx ... SmileSmileSmile
... Aaaaalo bwe .... josx se sxetasx goologuza owdi ... 'el sam ja reko nesxto ... Smile :!:
... xo xo xo .... s'd tje se desi tako nesto ..... iiii .... nema wisxe takwog slikanja ...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:37 pm.