Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
IZVINJAM SE SVIMA STO SAM KAO "NORMALNA OSOBA" DOSLA NA SAJT ZA UPOZNAVANJE I POKUSALA DA POKRENEM JEDNU HUMANU IDEJU
POSTO VLADA MISLJENJE DA OVDE NEMA DOBRIH PLEMENITIH LJUDI KOJI NISU OGREZLI U ZLO OVIM PUTEM KAO PEPELJUGA21VEKA
SVECANO OBECAVAM DA CU OSTATI ID A CU ODRADITI MOJE AKCIJE KOJA SAM ZACRTALA
AKO NEKO ZELID A POMOGNE , HVALA MU KAO COVEKU AKO NEKO NE ZELI, HVALA MU ISTO ALI GA KAO COVEK MOLIM DA RAZMISLI MAKAR MALO
POSTOJI OSECAJ RODITELJSTVA KOJI S E NEMERI NICIM NA SVETU I BOGU HVALA NA TOME, NEK JE BLAGOSLOVENA SVAKA MAJKA I SVAKI OTAC
ALI NA OVOM SVETU KOJI NIJE SAVRSEN POSTOJE I ONI KOJI IAKO IMAJU DAR OD BOGA SVOJU DECU OSTAVLJAJU DAL BOLESNU DAL ZDRAVU DA BUDU ILI U DOMU PA CAK I DRUGIM USTANOVAMA
AKO ME ADMIN OBRISE, NEKA GA , NJEGOV SAJT POSTOVACU ODLUKU
ALI NEMOJTE ME TERATI ODAVDE UBEDJUJUCI ME DA SU OVDE LJUDI LOSI, I DA ZELE SAMO ZAFRKANCIJU

SVIM CLANOVIMA ZELIM DA OVDE NADJU SEBI OSOBU KAKVU ZELE, DA DA BOG DA SE UZMETE I DA IMATE SVOJU DECU
OPET ZAMOLICU SVE KOJI POGLEDAJU OVAJ SAJT AKO NE ZELITE DA UCESTVUJETE MAKAR MORALNO PODRZAVAJUCI , MOLIM VAS U IME LJUDSKOSTI USTRPITE SE KOMENTARA
MENE MOZETE DA PLJUJETE , VREDJATE, NAZIVATE SVAKAKIM IMENOM, AL BAR ISPOSTUJTE IDEJU SVE PRIMEDBE SALJITE PRIVATNOM PORUKOM ALI NI JEDNA ME NECE OTERATI ODAVDE SEM DA BUDEM IZBRISANA NE MOJOM VOLJOM
ADMINU SE IZVINJAVAM OVIM PUTEM STO SAM VAS NAVELA ALI AKOSMETAM VASA ODLUKA I JA CU SE POVINOVATI
SVAKO DOBRO I MIR BOZIJI MEDJU LJUDIMA
PEPELJUGA21VEKA
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:21 am.