Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
u razgovoru sa glavnom sestrom snezanom i vaspitacicom dobila sam sledecu molbu za decu koja su na onkologji
tamo lezi jedan nemanja koga roditelji ne obilaze bas cesto, sam je i njemu je potrebno carapice, pidzama, patofnice,
za drugu decu koja su uzrasta od malih beba do 19 godina, najpotrebnije su pidzame, ima ukupno 21 dete koje trenutno lezi na tom odeljenju
od drugih stvari evo sta bi bilo lepo
posto deca prave novogodisnje cestitke, i ukrase, potrebne su boje za staklo, boje za tkaninu, tonirani papir, osnovne boje, makazice ( raznih oblika ima)
tempere
bojice
vodene bojice
ogracke , ako moze neka zvucna za male uzraste da ih uspava ili da im pruzi zabavu,
knjige za decu
za kompjuter koji imaju potrebna je pojacana konfiguracija trenutna je 512 ima dva kompjutera
neke nove video igrce
ako mozete neki cd sa crtacima, filmovima postoji kucni bioskop i televizor
za platna, uljane boje i cetke sam se obratila slikarskoj koloniji kod nas na sajtu

p.s.
javljaju mi se ljudi sa zeljom da ne zaboravim decu koja su i u drugim bolnicama te koristim ovu priliku da vam se obratim da izadjete onoliko koliko mozete u susret da bi ovako lepo iznenadjenje pruzili i ostaloj deci koja se nalaze u specijalnim ustanovama

za taj dan bice odrzana priredba koju ce izvesti deca iz jedne beogradske osnovne skole
sa svojom uciteljicom, i bice jedan zabavljac zongler ili klovn( o ovome ce se odluciti do dana priredbe)
nadam se da vas nisam mnogo udavila ovim pozivom, i sve vas srdacno pozdravljam
vasa pepeljuga 21 veka
hvala na javljanju privatnim porukama, uvek se nadju ljudi izmedju sebe
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:36 pm.