Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

lenka kaže...

u neki spa centar na pet dana..spavanje, masaza, spavanje, djakuzi i sve u krug

cuti ti...kad si otisla u banju posle dva dana si kukala...
Negdje daleko sto dalje
My heart beats only for you!!!
Da mi plate, nigde ne bih mrdnula od kuce. Legla sam, ususkala sam se.... mir, tisina... Happy
Negdje bih isla i da nista ne radimSmile
Evo kaze Kuba 17 dana – Havana, Trinidad – od tricavih 1190eur ...samo da zavrsim poso i odo ja ....ili da odem u Japan 12 dana...dal u jesen ili u prolece ne mogu da odlucim.
Poslednja izmena Februar 26, 12:33 am od Lepa.
Zanzibar, ostrvo koje se nalazi u Indijskom okeanu na 20-50 kilometara od kopna. Poznato je u svetu po začinima, neverovatnim dugim plažama sa belim peskom, dugom tradicijom... Dani će nam biti ispunjeni kupanjem, obilaskom plaža, druženjem sa lokalnom decom, magičnim zalascima sunca... Zanzibar ili kako ljudi vole da ga zovu ,,Ostrvo začina˝ je tropsko ostrvo na koje su kroz svoju istoriju uticaj imale persijska, arapska, portugalska i britanska kultura. Mesto koje je služilo kao predah za trgovačke putnike na relaciji Evropa-Indija. Mirisi cimeta, vanile i kakaa vladaju ovim ostrvom. Morski plodovi su vam uvek na dohvat ruke, a priroda, vodeni i podvodni svet koji vas okružuju su fascinantni.

Eto mogu i tamo....
Ove godine se definitivno Crna Gora nasmesila, sto u zivotu nisam pretpostavijo. Provest cu ovo leto u Kotoru mislim da cu navratit sejloru na pivo i da mu iskritiziram ruze i da poalapacamo clanice.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Hej, planovi nam se podudaraju... Taman da te upoznam sa Peru?
bas su slatki roll :D
whooosh i am a dolphin !!
zedlion kaže...

Ove godine se definitivno Crna Gora nasmesila, sto u zivotu nisam pretpostavijo. Provest cu ovo leto u Kotoru mislim da cu navratit sejloru na pivo i da mu iskritiziram ruze i da poalapacamo clanice.

ja sam prosle godine bila i vratili smo se posle cetiri dana uvati nas neki virus katastrofa pune bolnice na infuziji....kako smo presli granicu tako se oporavismo...ja u Crnu Goru ubuduce samo kod Sejlora ako je kod kuce Tongue
Lepa kaže...

ja sam prosle godine bila i vratili smo se posle cetiri dana uvati nas neki virus katastrofa pune bolnice na infuziji....kako smo presli granicu tako se oporavismo...ja u Crnu Goru ubuduce samo kod Sejlora ako je kod kuce Tongue

ja idem i radit, ima da ostanem 4 meseca pa uhvatila me sracka ili ne. Smile

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Lako se kurčit, kada imaš talenta!
Ovog trena nigdjeSmile
Lepa kaže...

Tako mu to biva u Crnu Goru!
U međuvremenu naučiš da ne valja ići međ` ljude, kad su ugužvani na plaži.
Ima tamo i lepih, zavučenih plažica, ako se dodvoriš nekom ko ima čamče. Smile
U P.M...........ali ne mogu.......ne mogu ni u P.........tolika je kriza..........
„Лако је научити животињу, лако је и простака научити,али је тешко научити онога ко је ненаучен постао учитељ другима“
исхао биК до Контре на дриблингmrgreen
Мачак Жућко
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:42 am.