Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sreća, ljubav, nekome para, nekome lešnjaci, i Samo osmehSmile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
kissss Dea sest puta.
kiss Miko, na chelo!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
Sa zakasnjenjem, ali ljub ljub ljub najveci!!
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne

Ova kad zakasni.......ceo vek...jbt

Nikad nije kasno lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sunčica S. kaže...

Dragi Mika011, Srecan rodjendan od srca, sa malim zakasnjenjem.

Ostanite i dalje tako divni, nezni i sarmantni Smile

Srdacno, Suncica Smile

ho boze, i ona klica za Mikom. jel ima neka koja ne zna za miku?

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
Hvala vam dobri i dragi drugari,samo Dea kasni vise od mene,hvala u njeno i moje ime <3 :*
I pojedinacno-hvala Kontra sto si se setila i postavila temu,ljubim :*,hvala mojoj Jani(dudinji mojoj zreloj oops lol ),Nasukanoj koju ne poznajem ali vidim da je pozitivan lik,drugu Zedu(ako mozemo da se poljubimo u obraz,nesto mi nelagodno u (ladno) celo lol ),mojoj Plavkici,dusi mojoj lepoj :* :* :*
I za kraj Suncici S.,ne poznajem gospodju/icu,zahvaljujem se od srca.Nisam navikao da mi persiraju mada je mozda vreme da se navikavam winkgrin
Poslednja izmena Februar 13, 2:52 am od mika011.
poljupce cemo razmeniti putem neke clanice lol

Sa velikimmmmmmm zakasnjenjem....srecan Vi rodjendannnn!!!!grin
Ja mogu, a neću da govorim, jer kad se osmehujem niko ne zna da li je to znak ignorisanja ili znanja, naivnosti ili iskustva, slabosti ili snage...

Tako o meni mogu misliti svašta, a ne znati ništa.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:35 am.