Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Većina devojaka veruje da je prijateljstvo nakon raskida moguće, te često ostaju u kontaktu sa bivšim momcima. Naravno, kako ne bi doživele ljubomorne ispade od svog partnera, činjenicu da su nekada sa "drugom" bile u vezi, vešto prikrivaju.

Kako stojite vi sa time?

Stocni veterinar i lokalni doca, vlasnik suma i njiva. Veliki strucnjak za zenska srca.
Ako u životu umeš da razgraničiš vrste ljubavi onda kapiraš da je prijateljstvo prijateljstvo, a ljubav je ljubav.. i nema dalje.. Smatram da muškarac i žena mogu biti prijatelji, isto tako smatram da je prijateljstvo posle ljubavi sranje..
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
ja mislim potpuno suprotno, nisam imao problem sa bili su drugovi pa su spavali zajedno, takodje verujem da postoji drugarstvo i posle veze.
e sad ljubav je nesto drugo, moze se ostati u prijateljstvu ako je zelja za razilazenjem obostrana. ako jedna strana pati onda nema od toga nista vise.

Stocni veterinar i lokalni doca, vlasnik suma i njiva. Veliki strucnjak za zenska srca.
Pa to ti pričam.. Kolike su šanse da oba partnera istovremeno i hladne glave žele da izađu iz veze? Mnogoooooooooooooo maleeeeeeeeee.. Tako da, onaj koji želi da prekine će se složiti u fazonu ma bićemo prijatelji, a druga napaćena strana će biti u tripu daj šta daš.. I kad sve sabereš i oduzmeš, nema tu ni p od prijateljstva..
Poslednja izmena Februar 7, 11:50 am od damica.
Donna..

alo ljudi dajte i meni te droge, kako mozete da mislite u ovo doba...ja josh cevchim zeleni chaj i ukljucujem jednu po jednu celiju
Govorim tiho i nosim psa sa sobom...
Kako divna tema.....imao bih štošta da ispišem......ali neću,opet će me optuže za genocid u Tadžikistanu.....
Diskrecija zagarantovana......nisam lood da se sazna da krešem akrepe!!!
Ponude strogo u INBOX!!!
pa ispiši, nemo si čka..
Donna..

Neka....bolje mindža nego zlikovac......
Ponude strogo u INBOX!!!
zedlion kaže...

Većina devojaka veruje da je prijateljstvo nakon raskida moguće, te često ostaju u kontaktu sa bivšim momcima. Naravno, kako ne bi doživele ljubomorne ispade od svog partnera, činjenicu da su nekada sa "drugom" bile u vezi, vešto prikrivaju.

Kako stojite vi sa time?

sa drugom nikad nisam bila u vezi ali bih sa bivsim momkom mogla da budem drug u slucaju da nismo povredili jedno drugo sto je u praksi nemoguce...dakle u ta prijateljstva posle raskida ne verujem i ako to stvarno lepo zvuci.
Nasukana kaže...

Djevojke i zene neiskusne, drug bi Vas 'nasukao' potajno, svakako. Mozda i vi druga...ali samo kada bi i on hteo. Ende! oopsrazzlol

nadovezala bih se iskusna Nasukana...a on hoce samo ako je drugarca zgodjusna..ono dupence.sisence...i da nije akreproll
Posalamim onog ispod i iznad...
Nasukana, da ga ebem onda.. kako znaš da te najbolja drugarica ne bi izlizala celu? Ili recimo Zeda njegov najbolji ortak nabio na kolac.. Vremena su se promenila, nema više drugarstvo među različitim polovima nije sigurno, nije bre više sigurno ni u kojoj varijanti..
Donna..

damica kaže...

Nasukana, da ga ebem onda.. kako znaš da te najbolja drugarica ne bi izlizala celu? Ili recimo Zeda njegov najbolji ortak nabio na kolac.. Vremena su se promenila, nema više drugarstvo među različitim polovima nije sigurno, nije bre više sigurno ni u kojoj varijanti..

sacuvalamajka izgleda da je sve otislo u djavola...nisam nikad razmisljala da bi me drugarica lizala il drug seksao fala ti Damice sto si me upozorila sad cu bas da obratim paznju Tongue
Leposava kaže...

sacuvalamajka izgleda da je sve otislo u djavola...nisam nikad razmisljala da bi me drugarica lizala il drug seksao fala ti Damice sto si me upozorila sad cu bas da obratim paznju Tongue

Ne saginji se kroz prozor!lol
Govorim tiho i nosim psa sa sobom...
zedlion kaže...

Kako stojite vi sa time?

koji ce mi to Q? mrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
damica kaže...

.......isto tako smatram da je prijateljstvo posle ljubavi sranje..

roll
Ponude strogo u INBOX!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:41 pm.