Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

hoćeš da kažeš da sam nizašta Smile Smile Smile
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
hvala na unaprjeđenju cool
pošteno
Ja sam se samo jednom pomirio sa bivsom i bio prijatelj. A na kraju sam samo pojeo sva govna koje nisam pojeo do tad uredno. I od tada kad pukne puklo je da je moglo izdrzalo bi se i cao, al seksic sa bivsom zna da bude odlican potsetnik na neke lepe stvari sto smo voleli a i to kad dosadi onda moze i u kafanu da se napijemo al kuci idem zeni svojoj novoj ako je imam ako ne onda kod svalerke koja je VD zene dok ne nadjem neku zenu i tako u krug al bez ljubavnice nemoz se živi....shock
iz pakla ljubavi spasila me droga....
A drugarstvo izmedju muskarca i zene postoji ako nema seksa....shock
iz pakla ljubavi spasila me droga....
Broken kaže...

I sta fali ako je drugroll

i sa drugom moz da se razmjenjuju tjelesne tecnosti..sto da ne
Posalamim onog ispod i iznad...
Не, он се само огребе за сношај! razz

Ja sam se samo jednom pomirio sa bivsom i bio prijatelj. A na kraju sam samo pojeo sva govna koje nisam pojeo do tad uredno.

e sad...

zasto mislis da si ti pojeo a ne ona? Tvoja namera je bila iskrena ( valjda) a to sto je ona to na neki nacin zloupotrebila ( ne znam o cemu se radi ali nagadjam ) nije tvoja krivica...i sto uvek mora neko da likuje pa da ispadne pobednik...gluposti pobednik...ja bas verujem da je suprotno.

Kad nekom pruzis ruku a on je prvo prihvati pa ti posle izadje na nos definitivno si ti u prednosti...a sujeta je gadna gadna...

A drugarstvo izmedju muskarca i zene postoji ako nema seksa....shock

pa da ima ne bi se zvalo drugarstvo Tongue
sto me nervira ovaj Zikica hehehe
zedlion kaže...

Većina devojaka veruje da je prijateljstvo nakon raskida moguće, te često ostaju u kontaktu sa bivšim momcima. Naravno, kako ne bi doživele ljubomorne ispade od svog partnera, činjenicu da su nekada sa "drugom" bile u vezi, vešto prikrivaju.

Kako stojite vi sa time?

Zavisi kolka je ljubav bila, i strast smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

objasni im Plavka ja vise ne mogu...
... izdade je snaga, pih...shockrolllollollolwinkTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Plavkica kaže...

pa kolika je bila? smile

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
zedlion kaže...

pa kolika je bila? smile

Pa ni sa kim se ne druzim lol
Salu na stranu, ne krijem bivse ljubavi, u odlicnim smo odnosima, ispricamo se na ulici, nasmejemo i podsetimo starih dana. Neki od njih mi pomognu oko bilo cega po gradu sto mi treba, zavisno od pozicije posla kojim se bave. Ali nismo drugari i ne moz da budemo, jer bilo je ljubavi Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:57 am.