Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dok muškarci važe za frajere ukoliko spavaju sa mnogo žena, devojke se zbog velikog broja partnera nađu na stubu srama. Zbog toga čak 99 odsto žena svom partneru ne govori istinu kada ih pitaju sa koliko muškaraca su spavale. Uvek je taj broji manji. Takođe, nije retkost da žene sakriju pojedine detalje iz svog ranijeg života, ukoliko smatraju da bi partner mogao da ih osudi zbog istih.

Kako vi stojite sa time?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Stojimo sa tim da ste vi svi jebači, a mi sve nevine.. Ne znam šta tu nije jasno! Ako nismo nevine, onda si mi drugi..
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
vecito sam drugi lol

ebiga, život, događa se..Smile))
Donna..

a prvi je uvek neki smokljan koji nije vredan napomene roll

sta li su tebi u chaj stavili?lollollollol
JanaJanko kaže...

sta li su tebi u chaj stavili?lollollollol

slucajno sam kliknuo na neki zenski sajt lol

sluchajno ne ukljucuj ujutru komp, mob i bilo sta sto ima pristup internetu, i pogotovo ne klikeci na bolidne sajtove kao taj s kog si dobio inspiraciju ...bozemesacuvajroll
zedlion kaže...

a prvi je uvek neki smokljan koji nije vredan napomene roll

Ne, naprotiv.. zašto ne pričati realno o životnim partnerima.. U mom slučaju je bio i ostao faca u svakom pogledu, i nemam problem da to kažem bilo kome, jer je to moje iskreno mišljenje..
Donna..

pa on ni ne misli da TI, chitaj zena, imas Problem vec muskarac bude isfrustriran ako mu kazes da je predhodnik bio dobar ( velicine, tehnika i tako to), kompleksi su cudo a o egu ni da ne pricamolollollollollollollol
Poslednja izmena Februar 7, 10:07 am od Jana.
Nekako, čak ni u najžešćim svađama, ne pravim poređenja.. to mi nekako bljak.. Draže mi da mu bez poređenja objasnim di mu je katkada mesto..
Msm ako ćemo iskreno ne zaljubljujemo se mi u sledećeg zato što mu je patka veća, zato što ima biceps, triceps nabildovaniji, već zato što ume sa nama bolje od prethodnika, možda zato što nam u tom periodu životu legne bolje nego bilo šta na svetu.. Ili je to samo moj slučaj, ebemliga..
Poslednja izmena Februar 7, 10:04 am od damica.
Donna..

i da ne zaboravim, nismo bezgrešne, i te kako umemo da omašimo u proceni.. Ebiga, živ čovek, pogreši..
Donna..

vidim roll sam gore u mom poslednjem postu pogresnu rec napisala, sad sam ispravilalol

E zbog ovog odgovora ima da ti dam.....sestrice mi najmilije......ali da sam ti treći......

Treća sreća..Smile))
Donna..

da stavljam zito il da pravim tortu?roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:16 pm.