Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Po vasem misljenju ili licnom iskustvu, sta mislite, koje su bolje ljubavnice i po cemu (ili zasto)?!
Po vasem misljenju ili licnom iskustvu, sta mislite, koje su bolje ljubavnice i po cemu (ili zasto)?!

a one "preletacice" sto menjaju boju kose svakog meseca iz crnog u plavo i obrnuto? wink
haha, pa dobro ima i crvenokosih i ostalih,ali se generalno uzima podela na svetle i tamne... Smile
Kada padne prvi sneg

Kada padne prvi sneg,
kada padne prvi sneg;
ja upregnem konja dva,
dva vatrena sokola,
pa se sankam noc i dan.

Mnogo zena srecem tad,
mnogo zena srecem tad;
svakoj blagi osmeh dam,
da l' je poznam ili ne,
ni jednoj se ne rugam.

Svaku zenu volim ja,
svaku zenu volim ja;
bila ona plavusa,
smedja il' garavusa,

svaku zenu volim ja.
Prirodne plavuše, a crnkinje. Wink
haha, pa dobro ima i crvenokosih i ostalih,ali se generalno uzima podela na svetle i tamne... Smile

Ne znam da li su bolje ili lošije ali mene definitivno privlače crvene. I to prirodno crvene. Ako je još i koja pegica, eeh...
Veeeeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav za Plovibroda :D
Lepo te je ponovo citati ovde...
Toliko o gostoljubivosti, idemo dalje lol

Mislim da od boje kose ne zavisi ko je bolja ljubavnica, da li plavusa ili crnka!
No, kada malo bolje razmislim, mislim da su crnke bolje... iz vise razloga wink
jedne i druge, a mogu i ostale da dodju u obzir... winkwinkwink
Veeeeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav za Plovibroda :D
Lepo te je ponovo citati ovde...
Toliko o gostoljubivosti, idemo dalje lol

Ćao Maro, lepa devojčice. Šta ima kod tebe? Gde su lepe fotke? Ja se preselio pa nisam imao tel. Sad imam ADSL pa peglam komp iz sve snage.
Crna, plava, brineta, crvenokosa,... nema nikakve veze sa tim "biti bolja" u krevetu.
Crna, plava, brineta, crvenokosa,... nema nikakve veze sa tim "biti bolja" u krevetu.

Tačno. Dobra u krevetu=nova u krevetu lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:35 am.