Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ista zena moze jednom muskarcu biti fenomenalna ljubavnica, a drugome ne.. Wink Veliki faktor je i sam partner i fluid.. Tongue
Zena moze da menja boju kose kao kameleon, da li to znaci da u odredjenoj fazi neke boje ona postaje automatski losija/bolja ljubavnica? Tongue
Ista zena moze jednom muskarcu biti fenomenalna ljubavnica, a drugome ne.. Wink Veliki faktor je i sam partner i fluid.. Tongue
Zena moze da menja boju kose kao kameleon, da li to znaci da u odredjenoj fazi neke boje ona postaje automatski losija/bolja ljubavnica? Tongue

Naravno. Bolja je ljubavnica sa ljubavnikom nego sa mužem. Isto važi i za muškarca. Ne kažu džaba, najgore je orati tuđu njivu i svoju ženu. Naravno, šalim se malo...
A kako stoje sede zene? lol
Dobro dosao Ti nama nazad. Wink Wink
A kako stoje sede zene?

lol lol Sede zene ne mogu da stoje one "Sede" . lol lol lol
Veeeeeeeeeeeeeeeeliki pozdrav za Plovibroda :D
Lepo te je ponovo citati ovde...
Toliko o gostoljubivosti, idemo dalje lol

Ćao Maro, lepa devojčice. Šta ima kod tebe? Gde su lepe fotke? Ja se preselio pa nisam imao tel. Sad imam ADSL pa peglam komp iz sve snage.

Fotke su na hardu, di bi bile?! :D Necem ovde da ih kacim...Imam i ja ADSL...peglam i ja, a peglaju i mene po racunu Smile

Ostaje ista, ali plavuse privlace najvise paznje, sto je JE! :D
Rece novopecena plavusa oops :D
znate sta volim plavo pa makar i ispod oka

Ostaje ista, ali plavuse privlace najvise paznje, sto je JE! :D
Rece novopecena plavusa oops :D

Nemoj mi reci, da si presla u klub plavusa??? lol
Tesko je izdvojiti,sve su na neki svoj nacin dobre,samo zavisi kada i sa kim.
Koja je bolja ljubavnica???

Ni jedna nije dovoljno dobra,ako nema dovoljno dobrog partnera.

ON je taj koji daje poticaj,koji vodi i koji prenosi zadovoljstvo koje iskazuje sa pokretom,uzdahom i grimasom.

ON je taj koji moze napraviti dobru ili losu ljubavnicu.

ON je taj koji poslije sexa prica kako je plavusa ili crnka dobra/losa.

ON nije taj koji ce priznati da je los ljubavnik,dok ne dozivi da u praksi gleda drugog muskarca (svog prijatelja) kako to radi mnogo bolje od njega.

ONA je ta (plavusa/crnka) koja ce UVIJEK odgovoriti kvalitetom na kvalitetu.

Ali u ridzokosim,ima nesto. Nesto sto je za notu izrazajnije i cudnije,ali ni u kom slucaju dominirajuce u odnosu na druge.
a eL ima nEka tupawija tema od owe...m? evil
Koja je bolja ljubavnica???

Ni jedna nije dovoljno dobra,ako nema dovoljno dobrog partnera.

ON je taj koji daje poticaj,koji vodi i koji prenosi zadovoljstvo koje iskazuje sa pokretom,uzdahom i grimasom.

ON je taj koji moze napraviti dobru ili losu ljubavnicu.

ON je taj koji poslije sexa prica kako je plavusa ili crnka dobra/losa.

ON nije taj koji ce priznati da je los ljubavnik,dok ne dozivi da u praksi gleda drugog muskarca (svog prijatelja) kako to radi mnogo bolje od njega.

ONA je ta (plavusa/crnka) koja ce UVIJEK odgovoriti kvalitetom na kvalitetu.

Ali u ridzokosim,ima nesto. Nesto sto je za notu izrazajnije i cudnije,ali ni u kom slucaju dominirajuce u odnosu na druge.

E, pa, Vikinze, da se jednom i ja slozim s tobom :D Jedino mi se ne dopada ovo kako on nece priznati da je los ljubavnik. Mislim da tu gresis, jer je i glupo videti svog prijatelja u takvoj situaciji. Nije ni potrebno razmisljati da li je neko dobar ili ne, treba se opustiti i prepustiti.
Lavice, takvi smo mi muskarci. Mislimo da smo MI (prvo lice jednine) najbolji,i da nema boljeg "sigurno". Zato dajemo sebi za pravo prokazati crnku/plavusu da je losa u sexu.

Muskarci malo drugacije gledaju na sex i zato prilaze istom sa druge strane,gdje nije rijetko da ga prijatelj vidi dok vodi ljubav. Mislim na sex bez emocija.
a eL ima nEka tupawija tema od owe...m? evil

Izrazi emotziju slikom batitze.... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:20 am.