Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Po vasem misljenju da li.je to moguce? Happy
R.M
ne razumem ovaj kez na kraju...sta je tu smesno...neutral
kako da ne, ona voli ku.ac a on njene novce.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
   lajkuje ovo

Ti da si stvarno kulturan muškarac ne bi to ni pitao....

sram ga bilo...sta ovoj omladini sve ne pada na pamet....
Leposava kaže...

sram ga bilo...sta ovoj omladini sve ne pada na pamet....

kako kaze jedan, poebali bi i mrtvog konja. roll

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".

Po vasem misljenju da li.je to moguce? Happy

Može, Ali Zar nisu mladje sladje?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
  i  lajkuje ovo.
Leposava kaže...

ne razumem ovaj kez na kraju...sta je tu smesno...neutral

Kako si ti ujutru nadrkana, pa smešno mu ako krenemo sa cinjenicom da muskarci kasnije (ili nikada ne sazrevaju psihicki) naravno da će privuci neku stariju koja isto tako psihicki nije na nivou svoje generacije...meni isto smešno Ali svako zna svoje Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
   lajkuje ovo
Kontrasica kaže...

Može, Ali Zar nisu mladje sladje?

mladje i manje pametuju... no ima dominantnih zena i decaka koji traze majku...

Ljubav je izuzetno retka pojava i uopšte ne zavisi od godina, novca, statusa, izgleda i sl. Veza, brak, seks, sponzorstvo i sl. je druga priča. Biti u vezi i ljubav nisu iste pojave. Oni koji su u vezi ne moraju biti u ljubavi, baš kao oni koji su sposobni za ljubav ne moraju biti u vezi. ...
Uglavnom, ljubav starije žene i mlađeg muškarca je moguća koliko i ljubav iste generacije, ali je veza manje moguća, jer starije žene manje mogu da pruže mlađem muškarcu, a i starije žene uglavnom nemaju potrebe ni za seksom ni za bilo čim drugim kao mlađe, tako da im je mlađi muškarac opterećenje. Tongue
Život brzo prolazi
Kontrasica kaže...

Kako si ti ujutru nadrkana, pa smešno mu ako krenemo sa cinjenicom da muskarci kasnije (ili nikada ne sazrevaju psihicki) naravno da će privuci neku stariju koja isto tako psihicki nije na nivou svoje generacije...meni isto smešno Ali svako zna svoje Wink

kuj mi kaze da sam nadRkana.......

bla bla trutj......
damica kaže...

Mogu reći da ne razumem takve veze, tačnije mislim isto što i Zed, ali ako se oni nađu, ako njima to odgovara, šta mene onda briga.. Neka uživaju..

ne razumes i cudis se al po sistemu bas me briga al ima svasta na ovaj svet sacuvalamajka na kraju ja se ne pitam al bozemesacuvaj heheheeh...
zedlion kaže...

kako kaze jedan, poebali bi i mrtvog konja. roll

cuti ti...ti i nisi za stariju zenu ona bi morala da ima preko 100 god. heheheeh
Leposava kaže...

cuti ti...ti i nisi za stariju zenu ona bi morala da ima preko 100 god. heheheeh

neka starija od 35 bi mi bas bila taman :D

Ljudi ja sam samo pitao posto je to danas cesta tema. Nisam mislio da nekog sa tim uvredim ili slicno. A kamoli da neko pomisli da sam bolestan u glavi ili nesto drugo. Samo sam vas pitao za misljenje nema potrebe da me vredjate, i ako sam nekog uvredio neka mi oprosti
R.M
  i  lajkuje ovo.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:14 am.