Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
a vidis koji im je...ne valja prikljuciti partnera na forum..sam da znas i tiroll
Posalamim onog ispod i iznad...
Tolko sam u soku da se izbrisase oboje, da ne znam ni sta da napisem...u svakom slucaju, zao mi bas Unhappy
I neko rece da smo samo profilcici...o da jesmo, ali imamo emocije. Iza svakog profila-osoba.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Tolko sam u soku da se izbrisase oboje, da ne znam ni sta da napisem...u svakom slucaju, zao mi bas Unhappy
I neko rece da smo samo profilcici...o da jesmo, ali imamo emocije. Iza svakog profila-osoba.

to i ja kazem...profil ko profil..al nismo svi Snajke da svakih par dana dolazimo sa novim likom i novom pricom...mada nesto sumnjamroll
Morski_Konjic kaže...

Bgm, neki imaju i nekoliko profila. Dakako, ima slucajeva i gdje je iza jednog profila vise osoba...

Iskustvo govori iz tebe, rekla bih lol
Brzo citas, brz si i na beganje lol
Morski je Snajka?shock..ovako je i Cedna odgovarala na svoje postove..au zakomplikovalo seroll
Morski_Konjic kaže...

Zato mi oprosti sto ti preskacem postove, sliku (svoju) nikad turila nisi...

A jesam bogami...jedna od plavusa sa avatara sam bila ja, zao mi sto si to propustio oops Sta je s tobom, kad cemo tvoju sliku da docekamo?
Plavkica kaže...

A jesam bogami...jedna od plavusa sa avatara sam bila ja, zao mi sto si to propustio oops Sta je s tobom, kad cemo tvoju sliku da docekamo?

nikad izgleda..mora da nije reprezentativanroll
NuitBlanche kaže...

nikad izgleda..mora da nije reprezentativanroll

Ostavice nas bez daha jednog dana...
Lenka N. kaže...

To i ja kazem...Zivela Snajka!!!!!!!!!!!

Ziveo Mozak!!!!!!!!!!!!!!! hahahahhahah

mora joj se priznati da je mastovita
Morski_Konjic kaže...

Ja Plavku zamisljam kao stamenu, jaku zenu...Sto bi se reklo: od brda odvaljenu i metar pro pleca...

Samo ti zamisljaj razz
Plavkica kaže...

hajme, koja si ti lepotica. Smile

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Morski_Konjic kaže...

Bas se lozim na krupnije plavuse... oops

hocas da ti nabacim neke sa foruma? ali posle nema beganja! :D

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!

bog vas smazo..Setacu i Vestici
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:40 am.