Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zedlion kaže...

mi smo kao deca a i vi

zede.sta ti mislis o temi?
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

zede.sta ti mislis o temi?

Mislim da sam preko neta bio intimniji sa nekom nego sa drugom posle godina zajednickog zivljenja. Ne interesuje me vise to, vise mi znaci poverenje, kada ostavim novcanik na stolu i fali samo iznos za hleb. Tako mozemo graditi buducnost.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Kakva bre buducnost, pa to je sirotinja teska, čuj da ona nema svoje no mora iz tvog satro zaboravljenog novcanika da uzme za Hleb. shockshockshockshockshock
u Srbiji su svi sirotinja teska

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
tesko se dolazi do nje a lako se gubi..stetaroll
Posalamim onog ispod i iznad...
Pravda za intimnost
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Jana kaže...

Kakva bre buducnost, pa to je sirotinja teska, čuj da ona nema svoje no mora iz tvog satro zaboravljenog novcanika da uzme za Hleb. shockshockshockshockshock

uzmem ja i vise kad ne gleda...pa mora da se snalazim za ajlajner kad ne da da bude lepa.....
Pa ajlajner, pa hajlajter, pa mleveno meso, pa prajmer, pa paprike za salatu...tesko je da se zaradi oops lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Pa ajlajner, pa hajlajter, pa mleveno meso, pa prajmer, pa paprike za salatu...tesko je da se zaradi oops lol

pa kad on zaradi i preliva sto da ne uznem taj visak...ko ce ako necu ja da nece da trosi na zenske mozda????
Leposava kaže...

pa kad on zaradi i preliva sto da ne uznem taj visak...ko ce ako necu ja da nece da trosi na zenske mozda????

Stipso..
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:46 pm.