Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

jes kako sam ja izdržao sve ove godine pati malo i ti na tebe je red
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
shock
JanaJanko kaže...

a ne, ona posebnu paznju poklanja nezi dlaka ispod pazuha i spletenje kike na ledjima od ledjnih dlaka, one na stomaku uvija papilotnama, da ne bude monotono
shocka što Jana da pati?
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
damica kaže...

shocka što Jana da pati?

bitno je da pati roll

и млитави може да забави! mrgreen

Napokon rečenica koja ti donekle priliči..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
NuitBlanche kaže...

jes vala..kad se dvoje rutavih spoje sve vrca od dlaka...upletu se pa ih ne mozes kasnije pofatat

Smile
Moje prvo, `nako za ozbiljno, devojče beše brkato.
Kad se poljubimo, čuje se kao kad razdvajaš čičak-traku. mrgreen

Bila mi slatka, svejedno. oops
ma celaveSmile
My heart beats only for you!!!
   lajkuje ovo
ko je pa sad Luna roll
brojkan kaže...

ko je pa sad Luna roll

NekaSmiletamo
My heart beats only for you!!!

Promaja......

Zato si metno šemšir?!
Donna..

#marijaserifovic
Jana kaže...

I opet Lenny Kravitz, njemu bih jedinom i oprostila sto je mator

pa nije los.. vjerujem u tvoj sud...al gdje bona u Tuzli ja da nadjem crnog?.jedino kakvog ciguroll
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

pa nije los.. vjerujem u tvoj sud...al gdje bona u Tuzli ja da nadjem crnog?.jedino kakvog ciguroll

Na Vispija ljubigatetka ne računaj.. On je doživotni maloletnik..
Donna..

#marijaserifovic
Bela Griva kaže...

Nek' ti Jana nadje.

oh dobro dosli mladi gospon
Posalamim onog ispod i iznad...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:26 am.