Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Plavkica kaže...

Ja se davim. Ceo dan jedem samo salatu i hleba, osecam se na kilometar lol

I ovdje se osjeca
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
To je protiv vampirI lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
  i  lajkuje ovo.
Plavkica kaže...

To je protiv vampirI lol

e zato ga nema onaj Morski vampir lol
On je uvek od mene bezao, sad mi je jasno i sto...beli lukac lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
  i  lajkuje ovo.
zakljucila sam da je kasno i da treba da se lega....laku noc!
Laku noc...zakljuci neku kafu ovih dana, ljub ljub smile
  i  lajkuje ovo.
Plavkica kaže...

Laku noc...zakljuci neku kafu ovih dana, ljub ljub smile

zvrckam kad uzmognem a ti ako dolazis u banju cimaj.....
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Ja sam lud osim kad sam normalan
Moramo cesce da pricamo, mnogo si pametnija
Leposava kaže...

zvrckam kad uzmognem a ti ako dolazis u banju cimaj.....

Dolazim u petak! smile
Jutarnji zakljucak: porefila sam vozmrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Jutarnji zakljucak: porefila sam vozmrgreen

Voz možda jesi, al sva slova nisi..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
   lajkuje ovo
damica kaže...

Voz možda jesi, al sva slova nisi..

Mak' seevil
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Umem da napravim dzemA! lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:28 am.