Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Empatija-umjetnost razumijevanja emocija.
Empatiju bismo mogli definisati kao sposobnost ulaženja u kožu drugih, razumijevanja tuđih pogleda na svijet, stavova i mišljenja, bez predrasuda.
Empatija je jedna od najljepših ljudskih osobina. Ona je temelj svih ponašanja koje povezujemo s “dobrotom” te je izvor suosjećanja, altruizma, požrtvovnosti i milosrđa.

tako kaze net...i jos mnogo sto sta..sta vi kazete..jeste li empata ili johk...kada..kako..zasto...ko je koga i sllol?
Posalamim onog ispod i iznad...
   lajkuje ovo
Prije par dana ja u bolnici..cekam kod nekog tam specijaliste...i sjedi neka bakica,sjednem ja kraj nje.Poce na pricu,,udala se sa 16..rodila petooro djece,imala tezak zivot,svekrva je maltretirala..radilo se dan,noc..djeca se rasula po svijetu,ona seceras boluje od ovog i onog...staracki..i kaze kako je prva dosla al ulaze svi preko reda.Ja kazem mozda je nekome hitno,bolovi sta ti ja znam..I tako izadje opet sestra kaze njoj ti si Antonka na redu ali ako mozes pricekaj jos malo da udje ovaj covjek...ona ljutita al sta ce...a sestra se meni obraca i tiho prozbori..covjek ima rak pluca ..40 god.Udje on ispred sestre a Antonka gundja...ja je gledam ...tuzan je njen zivot...ali ima i tuzniji..sad..ovdeneutral
Jesam empatisan sam i volim ljude bas ih volimoops
miša kaže...

Jesam empatisan sam i volim ljude bas ih volimoops

a volis li zene?roll
A jel treba sad primere da pisemo na ovoj temi, da pokazemo da smo je razumeli ili da dokazujemo ko je vise empatican.....ili da je kao po starom dobrom obicaju i tradiciji foruma sjebemo seksom? Mislim nisam razumela pa mi pojasni, unapred zahvalna tvoja Jana
Ne diraj mi jano empatiju jer cu te smazati za rucak! Grrrrrrrrrrrrrrrr.... twistedtwistedevilevilevil

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Mislio si verovatno na simpatiju, opet ne citas teme nego samo zvrljnes kolko da si zvrljnuo
skoro da je iščezla, kad je osjetim isčuđavam se.
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Jana kaže...

Mislio si verovatno na simpatiju, opet ne citas teme nego samo zvrljnes kolko da si zvrljnuo

eto koliko nemas empatije. roll

priznajem nisam uvek bila saosecajna...evo recimo i dan danas me boli sto si nam zamerila na cokoladi i kafi...trebalo je da te ponudimo a ne da se sprdamo...ako je za utehu kafu ne pijem a cokolada i nije bila nesto posebno......
Leposava kaže...

priznajem nisam uvek bila saosecajna...evo recimo i dan danas me boli sto si nam zamerila na cokoladi i kafi...trebalo je da te ponudimo a ne da se sprdamo...ako je za utehu kafu ne pijem a cokolada i nije bila nesto posebno......

palacinke i tvoje oci, ineska i njen dzukac i ono nesto treperi u vazduhu kao da je leto... <3

Tacno vidim da nisi ni ti skapirao temu
zabole te

I to sto kazes, ja sve teme mnogo ozbiljno shvatamrolllol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:41 am.