Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nema nagrada besplatno je, hajde da vas vidimo
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
meni pažnju privuku neobične osobe, one koje štrče, koje se u trenu izvdoje iz gomile, drugačije.. Esam omašila temu, a?
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
pa...... ubola si
Jana kaže...

ne ulizuj joj se sad, omashila je nego sta je nego omashila, trazio je ime prezime i broj telefona da se upise, el si videla Mika a broj telefona mu je 011roll, ajd sad ispocetka

shock
Najsartmantnija?! si pogresio termin, ovde smo sve nadrkane babe...sem Plavkice, ona je jos mlada lol
Poslednja izmena Maj 24, 3:00 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
za mene sve mlađarija
meni moja nadrkanost uopšte ne smeće..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Plavkica, Levosmetalo, stormy

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Lajavi_Krelac kaže...

Ni meni.....ali samo za kafu....dalje od toga zajebi....

ti si je razumio roll
Lajavi_Krelac kaže...

Ni meni.....ali samo za kafu....dalje od toga zajebi....

A bliže?
Donna..

#marijaserifovic
sarmantna je ona gospoja Tara..a i Lejla da se ne lazemo,a tek gospojica ineslol..sejlor je sarmer ..nije mana ni zedu
Posalamim onog ispod i iznad...
   lajkuje ovo
Lajavi_Krelac kaže...

Tara šarmantna......idibegaj.....

sto?tebi nije?..ja govorim na osnovu pisanja..ne poznajem zenu nijednu licno
Lajavi_Krelac kaže...

Na osnovu pisanja.....hehehehe

ma begaj bre...daj golu gujcu da te opalim koji put mladim koprivama
   lajkuje ovo
Lajavi_Krelac kaže...

Odabij.....

joj evo ga najsarmantniji..kisssssssssssssssssko..znas da zene vole brezobrazne i grubijane..kak je to hotroll
Voćkica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:36 am.