Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znamo da su ekonomski uslovi svugde razliciti kao i nacin vaspitanja, kada bi, po Vasem misljenju, punoletna deca, trebalo da zive sama, da se odvoje od roditeljskog gnezda kakvo god ono bilo? Po mom misljenju sa 18 ili po zavrsetku srednje skole je pravo vreme da nauce sami da vode svoje malo domacinstvo. Ja sam se osamostalila sa 17, da cujem Vase misljenje i iskustva
Poslednja izmena Maj 28, 10:19 am od Jana.
Sa 18 ako nađu posao odmah po završetku srednje škole.....sa 24 ako studiraju i odmah posle studija nađu posao......ali u Srbiji to je nsmoguča misija.....čak i da nađu posao plate su mizerne pa od njih ne može da se živi normalno.....znači 4 zaposlene osobe moraju da održavaju jedno domaćinstvo.....
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
za njih bolje što prije ali na Balkanu ne biva
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Sto ranije. Svakako pre dvadesete godine.
Ja sam sa 18 otisao u vojsku i osamostalio se. Nije lako, ali mora da se prelomi.
posmatrac82 kaže...

Sto ranije. Svakako pre dvadesete godine.
Ja sam sa 18 otisao u vojsku i osamostalio se. Nije lako, ali mora da se prelomi.

Lako je kad si vojsci na grbači....aj se zaposli kod privatnika......
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
da bi se osamostalio moras imati posao...a da bi placao kiriju,obaveze i jos sebe izdrzavao treba pofajn...znaci nije isto na zapadu i ovdje..prica mi skoro komsinica njen unuk dobio posao nakon zavrene srednje skole...pocetna plata 5250 franaka ..Svajcarska u pitanju...men se oci zaskovrnule 10 puta
Posalamim onog ispod i iznad...

Lako je kad si vojsci na grbači....aj se zaposli kod privatnika......

Neka hvala, dosta mi je drzavni posao Smile
I ja gledam državni posao.....Čvarkov mi je omiljeni glumac.....
Čim se zaposle u kupe svoje kuČe..
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
Neki volU i mačke.....
Ti kad ne bi.. Kad se zaposle, kupe svoje kuČe i maĆe..
Donna..

Ček....bre....a ovi što voledu kanarince.....papagaje......ja recimo isto volim one nimfomanke......
   lajkuje ovo
oni da se zapsole u Zoo vrtu, a ti u javnoj kući..
Donna..

kad ne bi samo svaku temu pretvorili u zoo vrt i ebarnikroll
Zavisi gde zive ,ako zive u inostranstvu imaju sansu da se osamostale u 18 godini zivota .Kod nas to ide malo teze .
Price koje pricas o meni mnogo vise govore o tebi nego o meni.Pokusavajuci da naskodis meni,mnogo vise skodis sebi.Jer ljudi kojima pricas o meni,mnogo vise pricaju o tebi.Iza ledja bas kao sto i ti radis.I na kraju ,ne zaboravi da tvoj prijatelj ima svog prijatelja.
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:30 pm.