Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo nesto za nase vremesne forumasice koje nemaju srece u sexu.
Jedan od najnovijih nacina za postizanje orgazma...
Kako funkcioniše ova vrsta orgazma?

Objasnicu u par recenica...Izumitelj ovog oblika zadovoljenja istice:

”Sve je počelo počelo kada muškarac pitao ženu da li je ikada osetila mini orgazme dok je piškila nakon što je dugo zadržavala mokraću. Devojka mi je nedavno rekla da ako ne ode u WC čim oseti potrebu doživljava orgazme koji joj se šire duž kičme pa sve do glave. Ako prilikom mokrenja izvodi obrnute kegelove vežbe, veće su šanse da će nastupiti mini orgazmi”
Nakon njegove priče javljale su se mnoge žene koje su potvrdile da su na ovaj način osetile uzbuđenje.

-Ja ih nazivam vaginalnim trncima jer to nisu orgazmi u pravom smislu reči, ali dosta je slično - objasnila je jedna korisnica.

-Osećaj je jako prijatan, a postižem ga tako što usred mokrenja zaustavim mlaz na sekundu pa ga opet pustim - nadovezala se druga.
Zanima me da li je neka forumasica ovo probala...
Nisam zensko i ne mogu da probam ali imam drugih ideja... Mozda da probam sa cipelama za 3 broja manjim i da ih nosim cijeli dan... Samo skidanje cipela bi vjerovatno izazvalo buran orgazam...
Ako sam dobro shvatio ovu tehniku, stvari funkcionisu na slijedeci nacin. Ako zelis da usrecis voljenu osobu (a imas problema sa vitalnoscu), zakljucaj joj vrata od WC-a i baci kljuc...
Manawa kaže...

Draagi morski tt

(Men dodje da te.oslovljavam kao.morsmi audi..al.to na stranu sada)

Ta trhnika.onkojoj pricas trebala.bi da zna.svaka.zena.a i vi smuski mozete druge vjezbe u iste svrhe da vjezbate.

Svaka zena koja se.porodila dobije savjet da trenira..da bi se naravno.utroba vratila.na.mjesto jer nista sto deset.mjeseci se siri moze za osam.sedmica da bude isto kaonproje..
Zato se takve vjezbe zrade a im.ai hhrpa drugih u.istu svrhu..

Stvar je ta da u stvari jacas misice i to kasnije ublazuje.mogucnost recimo.inkontinentnosti..

A za orgazam.je to samo tako reci usput..i to ne može kod svake i uvjek..mislim.nismo mi zene pac man.. nego vise kao fliper automati.. ne znas di ce kugla odbit se.i.kako..

Nadam.se da sam.ti.malo pomhola da smiris znatizelju

Slazem se da vi,zene, niste Pacman ali niste ni krave pa da "nosite" 10 mjeseci... Pozdrav iz kamenjara...
Manawa kaže...

Ps.. dobar taj konj..il je kobila..ne bitno

Pa dobro.izmedju 9-10mjesesci zato se racuna.u sedmicama.i danima

Prosjecnno bi bilo 9,3···
Ali praksa pojazuje da se djeca radje kasnije radjaju i to je bolje za razvoj..jer pluca recimo se razvijaju tek u zadnjem.dijelu trudnoce..ma moga ja svtobom vidim o svemu..vaka krava kao jahahahaahh

Hm, ipak ti svaki put uradi DNK analizu, nesto ti proracuni ne stimaju...
ah taj Svemirko, svugdje se umjesharolllol
Manawa kaže...

Mma to vec sređeno..moji roditelji dobili na papir da su oni, ljudi, dobili djete polumajmuna,mene
Wh sad koliko majmuna u mojoj djeci bude..zavisi i od ucesnika a i od svemirskog mjesanja u sve

Ma, samo da su djeca ziva i zdrava i da je On primjeran suprug i otac... cool
ovo nije tema za mene lolrazz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

ovo nije tema za mene lolrazz

Sto? Kad si pishikila?
Svrsimir II kaže...

Sto? Kad si pishikila?

ja imam srece u seksu bre...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

ja imam srece u seksu bre...

Ti ne ides na srecu nego na znanje...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:55 am.