Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne, ne... Nije ovo onaj stari Novak... Previse oscilacija u igri... Padovi koncentracije a i nedostatak snage u kljucnim trenucima...
Poslednja izmena Jul 14, 12:35 am od Svrsimir II.
Suvonjav, sa atrofiranim misicima, blijed u licu k'o krpa...
Poslednja izmena Jul 13, 11:42 pm od Svrsimir II.
Jedva je dobio ovaj set. I to protiv ovako loseg Nadala... Nema brzine, nema explozivnosti... U najvaznijim trenucima ne moze stici drop shotove i to na travi...
Koliko su obojica losa vidi se i po broju brejkova... Na Wimbledonu moze biti jedan, najvise dva brejka... Kod ove dvojice je prednost ako ne serviras... Tako se titula ne osvaja... Ima Anderson da ih pocisti sto si rek'o shnicla...
Jbg, ne moze Novak ocekivati da se vrati i bude u vrhu svjetskog tenisa a da jede neke GOJI bobice... Sacuvaj me boze... Ja, da me mama hranila gloginjama, ne bih imao jablana od preko 33cm...
Cujem ni mesjo ne jede...Samo pase neke zelene salate...
Ne valja mu mlijeko od krave nego pije bademovo mlijeko...
Pitanje je koliko i jebe...
Gledam ga, kost i koza... pasce nema za sta da ga ujede... Guzice k'o 2 zrna kafe...
Prijatelju, ti bi treb'o da odlucis hoces li da budes vrhunski teniser ili patrijarh Pavle...
Da ti ja kazem... Nabacaj se ti hercegovackog prsuta, neveesinjskog podropca i zalij sa Tvrdoskim vinom... Pa da vidis, majcin sine... U roku od 2 mjeseca bices prvi na ATP listi... A i Jelena ce ti biti zadovoljnija...
Evo, mec je prekinut i nastavlja se sutra... Vidjecemo sta ce biti... Novak lose igra ali je ovaj Nadal jos crnji... Mozda ga muce i hemoroidi, primjetio sam da stalno nesto chupa iz gaca...
Poslednja izmena Jul 14, 12:13 am od Svrsimir II.
Dokona kaže...

On ima problem u glavi, ne glaviqu. Gloginjo. Smile

Vjerujem to, ali sta onda reci za tebe?
Svaki tvoj novi nick nepodnosljivo vonja na onaj prethodni...
Dokona kaže...

Sto bi ti bilo sta rekao o meni?

Poznajemo li se?

Ili...???

Prepusticu te mom prijatelju Miletu... Moram da pisem postove... Da mi misao ne pobjegne...

Devojko, čemu tolika Histerija na skOro svaki Miletov pOst?

Evo je sad, druze, sa 2 nicka... lollollol Navijam za tebe... Drzi se...
Svrsimir II kaže...

Da ti ja kazem... Nabacaj se ti hercegovackog prsuta, neveesinjskog podropca i zalij sa Tvrdoskim vinom... Pa da vidis, majcin sine... U roku od 2 mjeseca bices prvi na ATP listi... A i Jelena ce ti biti zadovoljnija...

Dobro si mu rek'o. Smile
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:43 am.