Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Instagram?
Jul 19, 2018 od
Koristite Instagram? Deca me udedjuju da ga moram imati, to je sada in. Jel vredi to nesto?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
zedlion kaže...

Koristite Instagram? Deca me udedjuju da ga moram imati, to je sada in. Jel vredi to nesto?

slusaj djecu zede...budi in..lol
Posalamim onog ispod i iznad...
   lajkuje ovo
zedlion kaže...

Koristimo.. I mogu ti reći tamo se ismejem isto kao na paparazzo temi.. Ima toliko dobrih i nenormalnih profila, da stvarno vredi za da ti poprave dan..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Instagram je odlicno mesto za nas, narcise grin mislim iskreno da to nije primereno obicnom coveku, vise je za neke zvezde i zvezdice, ali...gledaj si posao grin
Poslednja izmena Jul 22, 6:26 pm od Lejla83.
Haha.. Zanimljiv pogled na temu.. Šta je sa mladim naraštajima koji se po principu ugledaju na poznate, a priroda ih nije darovala? Biće hiljade i hiljade frustriranih, sa manjkom.. Samopouzdanja, učeni vidjenim prizorima, jer priznajmo.. Sve je u vidjenom, malo u naučenom grin
Poslednja izmena Jul 22, 6:36 pm od Lejla83.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:26 pm.