Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Hvatanje za dupe treba ...?
Jul 21, 2018 od
Evo se vrti jedan snimak o seksualnom uznemiravanju ili napadanju na kojem se vidi kako muškarac dodiruje ženu po dupetu, na šta ona reaguje onako kako reaguje. … Ovo je relativno čest slučaj. Muškarci to rade. Sam se sećam pomame koja je vladala krajem osnovne i početkom srednje škole među drugarima. Svaki odmor se tražila prilika da se hrabro uhvati drugarica za gluteus, a da opet ona ne vidi ko je. Zanimljivo je odakle ta želja i energija kod muške populacije? Kod žena je to mnogo manje i verujem da bi se malo koji muškarac i bunio da doživi takvu neprijatnost. …
Šta mislite o ovom fenomenu? Zašto se dešava i kako reagovati na njega, individualno i društveno?
Attachment-i
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

Evo se vrti jedan snimak o seksualnom uznemiravanju ili napadanju na kojem se vidi kako muškarac dodiruje ženu po dupetu, na šta ona reaguje onako kako reaguje. … Ovo je relativno čest slučaj. Muškarci to rade. Sam se sećam pomame koja je vladala krajem osnovne i početkom srednje škole među drugarima. Svaki odmor se tražila prilika da se hrabro uhvati drugarica za gluteus, a da opet ona ne vidi ko je. Zanimljivo je odakle ta želja i energija kod muške populacije? Kod žena je to mnogo manje i verujem da bi se malo koji muškarac i bunio da doživi takvu neprijatnost. …
Šta mislite o ovom fenomenu? Zašto se dešava i kako reagovati na njega, individualno i društveno?

Imala sam nedavno iskustvo od kog mi se jos povraca. Tip je seo do mene u autobusu I pravio se da spava... Ruka mu je slucajno pala nisko..do moje noge... Krivine su mu pomagale da se navaljuje... Isterala sam ga jasno i glasno. Premestio se.
Fuj!
Sredim u vozu i devojka Lepa, zgodna, mlada stoji, kulturno obučena...iza nje stoje da kepeca, nabildani novopečeni migranti sirijci, celo vreme joj se "nabija" namerno uz odvratan smeh, odmerava...devojka pokušava da se skloni, ali je kreten prati...odvratno, jadno i bedno...staje voz, ona bukvalno trči napolje, dok dva kepeca za njom kaskaju...ne treba ni udarac Po guzi, neka je dovoljan taj neki odvratan pogled da bi ti se želudac okrenuo i tačno prepoznaš seljačine...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
   lajkuje ovo
kalelarga kaže...

prvo ne rade to svi muskarci ja cak ne bih ni rekla da su muskarci vec nesto drugo uvrnuto i bolesno... I sam si napisao da ste u skoli trazili priliku i hrabrost da neku devojcicu uhvatite za dupe sto je samo po sebi dovoljno da objasni koliko vi u stvari znate da je to kukavicki nevaspitano pogresno i na kraju kretenski ali ste vi to ipak radili...pravo pitanje je zbog cega pojedini neandertalci to ipak rade i ako znaju da ce dobiti samar u najblazoj varijanti>

Ja mislim da su to sirovine koji nisu nauceni da postuju zene i to je to...da su zene fizicki jace ne bi im to nikad palo na pamet...Bog nam nije dao snagu ali je zato dao hrabrost da se kao ova devojka usudi da mu vrati pa sta joj Bog da...svaka joj cast...
Poslednja izmena Jul 21, 11:38 am od Lepa.
"Odgovorno tvrdim" da velika većina muškaraca ima taj poriv da uhvati neku izazovnu žensku guzu, a isto tako da će se velika većina suzdržati od te nemoralne, bludne radnje Tongue
Ono što je tu fascinantno jeste da taj poriv postoji i da drma libido prosečnog muškarca sa više ili manje snage. Isto tako, fascinantno je da se mnoge žene oblače tako da istaknu taj deo svojih fizičkih eksponata, što situaciju čini enigmatično problematičnom. … Ako ne reaguješ ni na koji način, a pre svega se očekuje ljubaznost. Ona ti istrći dupe, a ti se pekmeziš da joj pridržiš stolicu ili fotelju da može udobno da se/je smesti. I onda počinje fina obrada zavodničkih sposobnosti kojom se dolazi do cilja kojeg je pračovek rešavao toljagom. Tongue
Da, zaboravih, ako reaguješ onda si seljak, seljačina, seljoberčina i slično što treba razlkovati od čoveka sa sela Wink
Znači, instinkt i nagoni, u korenu te opčinjenosti ženskim gluteusima? Skuza skuza sinjorina ... Tongue
Poslednja izmena Jul 21, 11:54 am od kalelarga.
Život brzo prolazi
ti da izvinEs nisi bas pravi predstavnik vecine muskaraca tako da skuzis skuzis i ti al takO je pa sad sta da radis....
kalelarga kaže...

"Odgovorno tvrdim" da velika većina muškaraca ima taj poriv da uhvati neku izazovnu žensku guzu, a isto tako da će se velika većina suzdržati od te nemoralne, bludne radnje Tongue
Ono što je tu fascinantno jeste da taj poriv postoji i da drma libido prosečnog muškarca sa više ili manje snage. Isto tako, fascinantno je da se mnoge žene oblače tako da istaknu taj deo svojih fizičkih eksponata, što situaciju čini enigmatično problematičnom. … Ako ne reaguješ ni na koji način, a pre svega se očekuje ljubaznost. Ona ti istrći dupe, a ti se pekmeziš da joj pridržiš stolicu ili fotelju da može udobno da se/je smesti. I onda počinje fina obrada zavodničkih sposobnosti kojom se dolazi do cilja kojeg je pračovek rešavao toljagom. Tongue
Da, zaboravih, ako reaguješ onda si seljak, seljačina, seljoberčina i slično što treba razlkovati od čoveka sa sela Wink
Znači, instinkt i nagoni, u korenu te opčinjenosti ženskim gluteusima? Skuza skuza sinjorina ... Tongue

Ako sam dobro skontala, lepa reč, lepo ponašanje i gvozene noge rastavljaju mrgreen

Leposava kaže...

ti da izvinEs nisi bas pravi predstavnik vecine muskaraca tako da skuzis skuzis i ti al takO je pa sad sta da radis....

U pravu si, jer ogromna većina muškaraca su zavodnici, a ja to ne praktikujem, ali kao i kod većine postoji afinitet prema atributima ženstvenosti. Razlika je u tome što ću ja hteti doživeti, umesto zavesti, dušu, a većina teži samo dodirivanju gluteusa. Paradoks je da većina žena čezne za dušom koju može posedovati svojim atributima, a ne i uživati u molitvenim radnjama libido religije.

Kontrasica kaže...

Ako sam dobro skontala, lepa reč, lepo ponašanje i gvozene noge rastavljaju mrgreen

Ne baš tako jednostavno, jer radi se o zavođenju, ali manifestno to tako izgleda, … Komplimenti, obećanja, maniri, pokloni i guza je dodirljiva … Wink
Život brzo prolazi
Onda na preformulišem,ne jebe seljačina, već normalan...pa dobro to smo znali...
Jer žena se zaljubi slušajući muškarac (e sada je veliki razlika koja priča...imamo drugare gde muškarac ne prestaje da priča koliko para zaradjuje,
Meni je muka a njegovoj ženi je to ok, opet široko je) , a muškarac u njeno dupe...neće muškarac mnogi da se muči ako mu se ne dopadne dupe...tj fizički izgleda...

Kontrasica kaže...

Onda na preformulišem,ne jebe seljačina, već normalan...pa dobro to smo znali...
Jer žena se zaljubi slušajući muškarac (e sada je veliki razlika koja priča...imamo drugare gde muškarac ne prestaje da priča koliko para zaradjuje,
Meni je muka a njegovoj ženi je to ok, opet široko je) , a muškarac u njeno dupe...neće muškarac mnogi da se muči ako mu se ne dopadne dupe...tj fizički izgleda...

Ja bi rekao malo drugačije, ne jebe seljačina, već perfidan. Ljakse je sirov i on ne ume da prevari, a perfidan nađe način da obrlati i pojebe. No, dobro, to je taj nivo, skuza skuza sinjorina zguza. …
U suštni je sve je to normalno, stvar ukusa i afiniteta. Ako je njima dobro što ja da se bunim?! Meni nije muka od toga što oni rade jedno drugome, a bilo bi mi kada bih ja morao to da radim. Neko voli škembiće, ja ne. ….
Inače, ponekad se desi da samo dupe bude dovoljno, ostatak fizičkog izgleda nema uticaja, dok opet kod nekoga privuku neke druge fizičke karakteristike. No, kao što rekoh, neko ide dalje, u ono što se zove duh i duša, a neko ostaje u pojavnosti. Legitimno, a i legalno …
Život brzo prolazi
Upravo tako.. Ne jebe seljačina, on uhvati za dupe i to mu je vrhunac seksa sa tom osobom.. Problem je što većina takvih seljačina toliko zabode u ludilo da hoće da jebe po svaku cenu, a to se zove silovanje.. Tako da u tom hvatanju za dupe ništa normalno ne vidim.. Ne vidim čak ni svrhu, osim što skontaš da je lik bolid.
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Ako je pipanje dozvoljeno, sto da ne. Inace nikako, ja sam dzentlmen. Sad da ne pricam dogodovstine.
Al u studentskim danima sam usao u autobus gde smo se zguzvali ko sardine.
I budu ispred mene dve devojke i dva momka. U svoj toj guzvi ona jedna guzatija se nasadila na mene, nemamerno. Meni krene da se kruti a ne mogu da se odmaknem, guzva je nevidjena. E sad primeti i ona da se nesto desava a ne zna ko je iza njenih ledja pa pokusava da se okrene, a ja okrenem glavu kao da ne primecujem sta se desava. Sta ja znam, mozda mi lupi samarcinu ili krene da vice da sam manijak pa ce biti blam po meni to se prosiri po gradu. I verovatno je ona procenila da sam ok tim posto se nasadjivala i dalje (a i morala je), a meni je sve vreme bio ukrucen. ALi nisam pip`o!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:59 pm.